23 août 2023 Vresse-sur-Semois - Course de côte Espoirs Catégorie 1.13 Épreuve Partants Résultats Présentation Départ à 14h00 pour 154 km Podium Partager Voir le classement complet J. KINO Soudal Quick-Step Devo Team M. COPPENS RB Zelfbouw UCT J. WILLEMS Lotto-Dstny DT Progression (kilomètre) Arrivée : Vresse-sur-Semois 0 Vresse-sur-Semois 154 Fil du direct Sélectionner les temps forts Chronologie 18h13 18h11 Klik hier voor de rest van het klassement. 18h08 Top 5 : 1. Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team)2. Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT)3. Jago WILLEMS (Lotto-Dstny DT)4. Emiel VERSTRYNGE (Alpecin-Deceuninck Development Team)5. Lorenz VAN DE WYNKELE (Lotto-Dstny DT) 17h58 Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team) wint! 1 17h56 Laatste kilometer. Er is beweging achter de leider... 2 17h55 Nog twee kilometer, achterstand blijft stabiel... 4 17h53 Nog vier kilometer, 13 seconden. 17h47 Achtervolgers komen dichterbij : 22 seconden... 17h45 Achterstand is gestegen tot 32 seconden voor Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team). 17h43 Correctie : Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team) is niet gelost maar is de leider, met 29 seconden voorsprong ! 17h42 Aanval in de tweede groep van Maxence PLACE (Hagens Berman Axeon). 17h41 Hij volgt op 29 seconden. 17h39 Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team) is gelost ! Nog drie leiders ! 11 17h39 Situatie : Kopgroep : Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT), Joppe HEREMANS (EFC-L&R-Van Mossel), Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team), Jago WILLEMS, (Lotto-Dstny DT). Op 35 seconden : Ramses DEBRUYNE, Lorenz VAN DE WYNKELE, Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT), Maxence PLACE (Hagens Berman Axeon), Noah DE GRAEF (Mini Discar Cycling Team), en Emiel VERSTRYNGE (Alpecin-Deceuninck Development Team). 17h36 Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT) is gelost vooraan. 13 17h35 Laatste ronde ! 17 17h32 Nog vier leiders ! 24 17h18 Achtervolgers : Seppe FIERENS (Urbano-Vulsteke CT), Jean-Baptiste DECLERCQ (EFC-L&R-Van Mossel), Jorre DEBAELE (Basso Team Flanders), Thijs VAN LOOVEREN (RB Zelfbouw UCT), Mauro DELMÉ (Antwerp Cycling Team), Ramses DEBRUYNE, Lorenz VAN DE WYNKELE (Lotto-Dstny DT), Gerben DEWINTER (Dovy Keukens-FCC), Maxence PLACE (Hagens Berman Axeon), Noah DE GRAEF (Mini Discar Cycling Team), Emiel VERSTRYNGE (Alpecin-Deceuninck Development Team), et Sacha PRESTIANNI (Circus-ReUz-Technord). 17h16 Situatie : Kopgroep : Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT), Joppe HEREMANS (EFC-L&R-Van Mossel), Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team), Jago WILLEMS, Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT). Op 1'30" : achtervolgers. 17h14 Meer dan 1'00" voorsprong voor de vijf koplopers. 28 17h13 Nog twee ronden. 17h05 Augustin DE GRAEVE (Mini Discar Cycling Team) geeft op. 17h04 Er is beweging vooraan : nog vijf renners aan de leiding ! 17h03 Achterstand blijft stabiel : 42 seconden. 17h01 De kopgroep 16h59 Opgave van Gauthier BEECKMAN (VDM-Trawobo CT). 40 16h57 Situatie : Kopgroep : Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT), Jorre DEBAELE (Basso Team Flanders), Joppe HEREMANS (EFC-L&R-Van Mossel), Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team), Jago WILLEMS, Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT), Gerben DEWINTER (Dovy Keukens-FCC). Op 39 seconden : Seppe FIERENS (Urbano-Vulsteke CT), Jean-Baptiste DECLERCQ (EFC-L&R-Van Mossel), Thijs VAN LOOVEREN (RB Zelfbouw UCT), Mauro DELMÉ (Antwerp Cycling Team), Ramses DEBRUYNE, Lorenz VAN DE WYNKELE (Lotto-Dstny DT), Maxence PLACE (Hagens Berman Axeon), Noah DE GRAEF (Mini Discar Cycling Team), Emiel VERSTRYNGE (Alpecin-Deceuninck Development Team), Pierrick VERNIER (Brussels Cycling Team), en Sacha PRESTIANNI (Circus-ReUz-Technord). 16h51 Er zijn nog zeven koplopers ! 43 16h50 Nog drie ronden van 14,7 km. 16h40 Tweede deel van het peloton volgt op 3'45". 53 16h39 Achtervolgers komen dichterbij de kopgroep : 33 seconden ! 16h35 Nog een opgave : Ferre GEERAERTS (Young Cycling Talent D&D). 16h32 Opgave van Quinten DE BUYSSER (VDM-Trawobo CT). 16h28 Achtervolgers 16h24 In deze groep rijdt onder meer Maxence PLACE (Hagens Berman Axeon). 16h23 Eerste deel van het peloton (achtervolgers) volgt op 1'25". 16h16 Samenstelling van de kopgroep (herhaling) : Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT), Jorre DEBAELE, Maxim DELRUE (Basso Team Flanders), Joppe HEREMANS (EFC-L&R-Van Mossel), Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team), Tomas FRANCOIS (Cycle Passion Scott Racing Team), Jago WILLEMS, Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT), Gerben DEWINTER (Dovy Keukens-FCC), Timothé GABRIEL (VCU Schwenheim). 16h14 Het eerste deel van het peloton rijdt op 1'30" van de kopgroep. Tweede deel volgt op 2'45". 69 16h12 Opgave van Seppe VERCAMMEN (RB Zelfbouw UCT). 16h07 Opgave van Corentin DEJARDIN (VCU Schwenheim). 16h05 Daan GROSEMANS (Individuel) geeft op. 16h04 Er zijn nog een twintigtal renners in het peloton. 16h02 Opgave van Kjell COOMAN (Dovy Keukens-FCC) 16h02 Tegenaanvallers zijn door het peloton gegrepen. 76 16h02 Derde doortocht op de aankomstlijn. 78 15h57 Nog één kilometer voor de derde doortocht van de aankomstlijn. 91 15h39 Situatie : Kopgroep : Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT), Jorre DEBAELE, Maxim DELRUE (Basso Team Flanders), Joppe HEREMANS (EFC-L&R-Van Mossel), Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team), Tomas FRANCOIS (Cycle Passion Scott Racing Team), Jago WILLEMS, Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT), Gerben DEWINTER (Dovy Keukens-FCC), Timothé GABRIEL (VCU Schwenheim). Op 28 seconden : tegenaanval met 12 renners. Op 1'18" : het peloton. 15h34 Ze volgen op 28 seconden. 15h33 Tegenaanval van 12 renners. 15h28 Deelnemerslijst : klik hier. 15h22 Het peloton volgt op 1 minuut. 15h21 We hebben nu tien renners aan de leiding ! De twee eerste groepen rijden samen. 104 15h19 Situatie : Op kop van de wedstrijd : Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT) en Jorre DEBAELE (Basso Team Flanders). Op 12 seconden : Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT), Maxim DELRUE (Basso Team Flanders), Joppe HEREMANS (EFC-L&R-Van Mossel), Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team), Tomas FRANCOIS (Cycle Passion Scott Racing Team), Jago WILLEMS (Lotto-Dstny DT), Gerben DEWINTER (Dovy Keukens-FCC), Timothé GABRIEL (VCU Schwenheim). Op 30 seconden : het peloton. 15h10 Sommige renners proberen opnieuw om een ontsnapping te vormen. 15h07 We hebben momenteel een langerekt peloton. 15h05 De leiders zijn gegrepen. 116 14h59 De renners rijden nu voor de tweede keer richting de aankomstlijn. 14h52 Achterstand blijft miniem op de derde helling. 125 14h47 Twaalf renners rijden op kop van de wedstrijd. 132 14h39 Momenteel geen ontsnapping. 14h28 Algemene hergroepering. 14h22 Gauthier BEECKMAN (VDM-Trawobo CT) volgt op 15 seconden, het peloton op 20 seconden. 142 14h21 Aanval van twee renners : Luca D'HOLLANDER (Israel-Premier Tech Academy) en Hugo THIROTEL (VCU Schwenheim). 146 14h16 Eerste doortocht van de aankomstlijn binnen enkele minuten... 14h10 Start is gegeven ! 14h02 Officieuze start wordt op gang geschoten ! 14h01 Sommige renners van VCU Schwenheim (Franse club) aan de start... 13h58 Goeiedag en welkom op DirectVelo om de klimkoers U23 van Vresse-sur-Semois rechtstreeks te volgen.Start wordt om 14u00 gegeven. L'équipe DirectVélo Terrain : Arnaud GUILLAUME Dernières infos de l'épreuve Chargement en cours... 23/08 Réactions : Vresse-sur-Semois - Course de côte Espoirs 23/08 Résultats : Vresse-sur-Semois - Course de côte Espoirs 23/08 Partants : Vresse-sur-Semois - Course de côte Espoirs 21/08 Engagés : Vresse-sur-Semois - Course de côte Espoirs < > Photos du direct Chargement en cours... < >
18h08 Top 5 : 1. Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team)2. Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT)3. Jago WILLEMS (Lotto-Dstny DT)4. Emiel VERSTRYNGE (Alpecin-Deceuninck Development Team)5. Lorenz VAN DE WYNKELE (Lotto-Dstny DT)
17h43 Correctie : Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team) is niet gelost maar is de leider, met 29 seconden voorsprong !
11 17h39 Situatie : Kopgroep : Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT), Joppe HEREMANS (EFC-L&R-Van Mossel), Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team), Jago WILLEMS, (Lotto-Dstny DT). Op 35 seconden : Ramses DEBRUYNE, Lorenz VAN DE WYNKELE, Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT), Maxence PLACE (Hagens Berman Axeon), Noah DE GRAEF (Mini Discar Cycling Team), en Emiel VERSTRYNGE (Alpecin-Deceuninck Development Team).
24 17h18 Achtervolgers : Seppe FIERENS (Urbano-Vulsteke CT), Jean-Baptiste DECLERCQ (EFC-L&R-Van Mossel), Jorre DEBAELE (Basso Team Flanders), Thijs VAN LOOVEREN (RB Zelfbouw UCT), Mauro DELMÉ (Antwerp Cycling Team), Ramses DEBRUYNE, Lorenz VAN DE WYNKELE (Lotto-Dstny DT), Gerben DEWINTER (Dovy Keukens-FCC), Maxence PLACE (Hagens Berman Axeon), Noah DE GRAEF (Mini Discar Cycling Team), Emiel VERSTRYNGE (Alpecin-Deceuninck Development Team), et Sacha PRESTIANNI (Circus-ReUz-Technord).
17h16 Situatie : Kopgroep : Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT), Joppe HEREMANS (EFC-L&R-Van Mossel), Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team), Jago WILLEMS, Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT). Op 1'30" : achtervolgers.
40 16h57 Situatie : Kopgroep : Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT), Jorre DEBAELE (Basso Team Flanders), Joppe HEREMANS (EFC-L&R-Van Mossel), Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team), Jago WILLEMS, Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT), Gerben DEWINTER (Dovy Keukens-FCC). Op 39 seconden : Seppe FIERENS (Urbano-Vulsteke CT), Jean-Baptiste DECLERCQ (EFC-L&R-Van Mossel), Thijs VAN LOOVEREN (RB Zelfbouw UCT), Mauro DELMÉ (Antwerp Cycling Team), Ramses DEBRUYNE, Lorenz VAN DE WYNKELE (Lotto-Dstny DT), Maxence PLACE (Hagens Berman Axeon), Noah DE GRAEF (Mini Discar Cycling Team), Emiel VERSTRYNGE (Alpecin-Deceuninck Development Team), Pierrick VERNIER (Brussels Cycling Team), en Sacha PRESTIANNI (Circus-ReUz-Technord).
16h16 Samenstelling van de kopgroep (herhaling) : Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT), Jorre DEBAELE, Maxim DELRUE (Basso Team Flanders), Joppe HEREMANS (EFC-L&R-Van Mossel), Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team), Tomas FRANCOIS (Cycle Passion Scott Racing Team), Jago WILLEMS, Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT), Gerben DEWINTER (Dovy Keukens-FCC), Timothé GABRIEL (VCU Schwenheim).
91 15h39 Situatie : Kopgroep : Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT), Jorre DEBAELE, Maxim DELRUE (Basso Team Flanders), Joppe HEREMANS (EFC-L&R-Van Mossel), Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team), Tomas FRANCOIS (Cycle Passion Scott Racing Team), Jago WILLEMS, Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT), Gerben DEWINTER (Dovy Keukens-FCC), Timothé GABRIEL (VCU Schwenheim). Op 28 seconden : tegenaanval met 12 renners. Op 1'18" : het peloton.
104 15h19 Situatie : Op kop van de wedstrijd : Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT) en Jorre DEBAELE (Basso Team Flanders). Op 12 seconden : Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT), Maxim DELRUE (Basso Team Flanders), Joppe HEREMANS (EFC-L&R-Van Mossel), Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team), Tomas FRANCOIS (Cycle Passion Scott Racing Team), Jago WILLEMS (Lotto-Dstny DT), Gerben DEWINTER (Dovy Keukens-FCC), Timothé GABRIEL (VCU Schwenheim). Op 30 seconden : het peloton.
142 14h21 Aanval van twee renners : Luca D'HOLLANDER (Israel-Premier Tech Academy) en Hugo THIROTEL (VCU Schwenheim).
13h58 Goeiedag en welkom op DirectVelo om de klimkoers U23 van Vresse-sur-Semois rechtstreeks te volgen.Start wordt om 14u00 gegeven.
Fil du direct
Klik hier voor de rest van het klassement.
Top 5 :
1. Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team)
2. Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT)
3. Jago WILLEMS (Lotto-Dstny DT)
4. Emiel VERSTRYNGE (Alpecin-Deceuninck Development Team)
5. Lorenz VAN DE WYNKELE (Lotto-Dstny DT)
Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team) wint!
Laatste kilometer. Er is beweging achter de leider...
Nog twee kilometer, achterstand blijft stabiel...
Nog vier kilometer, 13 seconden.
Achtervolgers komen dichterbij : 22 seconden...
Achterstand is gestegen tot 32 seconden voor Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team).
Correctie : Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team) is niet gelost maar is de leider, met 29 seconden voorsprong !
Aanval in de tweede groep van Maxence PLACE (Hagens Berman Axeon).
Hij volgt op 29 seconden.
Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team) is gelost ! Nog drie leiders !
Situatie :
Kopgroep : Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT), Joppe HEREMANS (EFC-L&R-Van Mossel), Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team), Jago WILLEMS, (Lotto-Dstny DT).
Op 35 seconden : Ramses DEBRUYNE, Lorenz VAN DE WYNKELE, Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT), Maxence PLACE (Hagens Berman Axeon), Noah DE GRAEF (Mini Discar Cycling Team), en Emiel VERSTRYNGE (Alpecin-Deceuninck Development Team).
Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT) is gelost vooraan.
Laatste ronde !
Nog vier leiders !
Achtervolgers : Seppe FIERENS (Urbano-Vulsteke CT), Jean-Baptiste DECLERCQ (EFC-L&R-Van Mossel), Jorre DEBAELE (Basso Team Flanders), Thijs VAN LOOVEREN (RB Zelfbouw UCT), Mauro DELMÉ (Antwerp Cycling Team), Ramses DEBRUYNE, Lorenz VAN DE WYNKELE (Lotto-Dstny DT), Gerben DEWINTER (Dovy Keukens-FCC), Maxence PLACE (Hagens Berman Axeon), Noah DE GRAEF (Mini Discar Cycling Team), Emiel VERSTRYNGE (Alpecin-Deceuninck Development Team), et Sacha PRESTIANNI (Circus-ReUz-Technord).
Situatie :
Kopgroep : Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT), Joppe HEREMANS (EFC-L&R-Van Mossel), Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team), Jago WILLEMS, Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT).
Op 1'30" : achtervolgers.
Meer dan 1'00" voorsprong voor de vijf koplopers.
Nog twee ronden.
Augustin DE GRAEVE (Mini Discar Cycling Team) geeft op.
Er is beweging vooraan : nog vijf renners aan de leiding !
Achterstand blijft stabiel : 42 seconden.
De kopgroep
Opgave van Gauthier BEECKMAN (VDM-Trawobo CT).
Situatie :
Kopgroep : Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT), Jorre DEBAELE (Basso Team Flanders), Joppe HEREMANS (EFC-L&R-Van Mossel), Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team), Jago WILLEMS, Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT), Gerben DEWINTER (Dovy Keukens-FCC).
Op 39 seconden : Seppe FIERENS (Urbano-Vulsteke CT), Jean-Baptiste DECLERCQ (EFC-L&R-Van Mossel), Thijs VAN LOOVEREN (RB Zelfbouw UCT), Mauro DELMÉ (Antwerp Cycling Team), Ramses DEBRUYNE, Lorenz VAN DE WYNKELE (Lotto-Dstny DT), Maxence PLACE (Hagens Berman Axeon), Noah DE GRAEF (Mini Discar Cycling Team), Emiel VERSTRYNGE (Alpecin-Deceuninck Development Team), Pierrick VERNIER (Brussels Cycling Team), en Sacha PRESTIANNI (Circus-ReUz-Technord).
Er zijn nog zeven koplopers !
Nog drie ronden van 14,7 km.
Tweede deel van het peloton volgt op 3'45".
Achtervolgers komen dichterbij de kopgroep : 33 seconden !
Nog een opgave : Ferre GEERAERTS (Young Cycling Talent D&D).
Opgave van Quinten DE BUYSSER (VDM-Trawobo CT).
Achtervolgers
In deze groep rijdt onder meer Maxence PLACE (Hagens Berman Axeon).
Eerste deel van het peloton (achtervolgers) volgt op 1'25".
Samenstelling van de kopgroep (herhaling) : Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT), Jorre DEBAELE, Maxim DELRUE (Basso Team Flanders), Joppe HEREMANS (EFC-L&R-Van Mossel), Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team), Tomas FRANCOIS (Cycle Passion Scott Racing Team), Jago WILLEMS, Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT), Gerben DEWINTER (Dovy Keukens-FCC), Timothé GABRIEL (VCU Schwenheim).
Het eerste deel van het peloton rijdt op 1'30" van de kopgroep. Tweede deel volgt op 2'45".
Opgave van Seppe VERCAMMEN (RB Zelfbouw UCT).
Opgave van Corentin DEJARDIN (VCU Schwenheim).
Daan GROSEMANS (Individuel) geeft op.
Er zijn nog een twintigtal renners in het peloton.
Opgave van Kjell COOMAN (Dovy Keukens-FCC)
Tegenaanvallers zijn door het peloton gegrepen.
Derde doortocht op de aankomstlijn.
Nog één kilometer voor de derde doortocht van de aankomstlijn.
Situatie :
Kopgroep : Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT), Jorre DEBAELE, Maxim DELRUE (Basso Team Flanders), Joppe HEREMANS (EFC-L&R-Van Mossel), Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team), Tomas FRANCOIS (Cycle Passion Scott Racing Team), Jago WILLEMS, Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT), Gerben DEWINTER (Dovy Keukens-FCC), Timothé GABRIEL (VCU Schwenheim).
Op 28 seconden : tegenaanval met 12 renners.
Op 1'18" : het peloton.
Ze volgen op 28 seconden.
Tegenaanval van 12 renners.
Deelnemerslijst : klik hier.
Het peloton volgt op 1 minuut.
We hebben nu tien renners aan de leiding ! De twee eerste groepen rijden samen.
Situatie :
Op kop van de wedstrijd : Milan PAULUS (Lotto-Dstny DT) en Jorre DEBAELE (Basso Team Flanders).
Op 12 seconden : Michiel COPPENS (RB Zelfbouw UCT), Maxim DELRUE (Basso Team Flanders), Joppe HEREMANS (EFC-L&R-Van Mossel), Jan KINO (Soudal-Quick Step Devo Team), Tomas FRANCOIS (Cycle Passion Scott Racing Team), Jago WILLEMS (Lotto-Dstny DT), Gerben DEWINTER (Dovy Keukens-FCC), Timothé GABRIEL (VCU Schwenheim).
Op 30 seconden : het peloton.
Sommige renners proberen opnieuw om een ontsnapping te vormen.
We hebben momenteel een langerekt peloton.
De leiders zijn gegrepen.
De renners rijden nu voor de tweede keer richting de aankomstlijn.
Achterstand blijft miniem op de derde helling.
Twaalf renners rijden op kop van de wedstrijd.
Momenteel geen ontsnapping.
Algemene hergroepering.
Gauthier BEECKMAN (VDM-Trawobo CT) volgt op 15 seconden, het peloton op 20 seconden.
Aanval van twee renners : Luca D'HOLLANDER (Israel-Premier Tech Academy) en Hugo THIROTEL (VCU Schwenheim).
Eerste doortocht van de aankomstlijn binnen enkele minuten...
Start is gegeven !
Officieuze start wordt op gang geschoten !
Sommige renners van VCU Schwenheim (Franse club) aan de start...
Goeiedag en welkom op DirectVelo om de klimkoers U23 van Vresse-sur-Semois rechtstreeks te volgen.
Start wordt om 14u00 gegeven.