Aan de aankomst : Michiel Van Hauwermeiren (Aluvano Development Team) 18:45 Luca Van Boven (GM Recyling) 19:16 Emerson Fontaine (Wallonie Bruxelles Development Team) 18:58 Teun Teulings (Zuid Oost District) 19:20 Mathisse Grootaerts (Gaverzicht - Be Okay) 18:12 Sebastien Vester (Combi Noord) 24:05 Rico van Damme (Zuid West District) 18:07
Aan de aankomst : David Beernaert (Tops Antiek - Glascentra) 19:00 Ruben Buitendijk (Volker Wessels) 18:54 Ramon van Bokhoven (WV De Jonge Renner) 18:42
Het huidige klassement: 1 Florian Vermeersch (Lotto Soudal U23) 17:18 2 Jasper De Plus (Home Solution - Soenens) 17:40 3 Arne Marit (Lotto Soudal U23) 17:50 4 Ward Vanhoof (Lotto Soudal U23) 17:51 5 Julian Mertens (Lotto Soudal U23) 17:52 6 Jarne Van de Paar (Lotto Soudal U23) 18:02 7 Vito Braet (EFC - L&R - Vulsteke) 18:06 8 Kelvin Kanen (Zuid Oost District) 18:09 9 Robin Blummel (Volker Wessels) 18:13 10 Alain Broos (De Adelaar - Ijsselstreek) 18:16 11 Louis Blouwe (EFC - L&R - Vulsteke) 18:18 12 Torsten Demeyere (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 18:19 13 Danny van der Tuuk (Metec CT) 18:19 14 Gijs Leemreize (Limburg - Sensa) 18:19 15 Glenn Loenders (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 18:20 16 Joren Bloem (Limburg - Sensa) 18:20 17 Dorus de Rijk (Combi Noord) 18:22 18 Minne Verboom (SEG Racing Academy) 18:24 19 Tom Van Vuchelen (Wallonie Bruxelles Development Team) 18:24 20 Vincent Van Hemelen (Aluvano Development Team) 18:26 21 Marten Kooistra (SEG Racing Academy) 18:26 22 Tim Marsman (Metec CT) 18:28 23 Ethan Batt (Zuid West District) 18:29 24 Lars Daniels (Aluvano Development Team) 18:30 25 Lennert Cappan (Aluvano Development Team) 18:30 26 Max Kroonen (Volker Wessels) 18:31 27 Dylan Bouwmans (Metec CT) 18:31 28 Lothar Verhulst (EFC - L&R - Vulsteke) 18:34 29 Diederik Pemen (Cycling Vlaanderen) 18:34 30 Lorenzo Harbers (Volker Wessels) 18:38 31 Jens Bouts (EFC - L&R - Vulsteke) 18:39 32 Rick Pluimers (Monkeytown / NH) 18:41 33 Dorian De Maeght (Aluvano Development Team) 18:42 34 Tim Bierkens (De Adelaar - Ijsselstreek) 18:43 35 Xavier Poels (Zuid Oost District) 18:43 36 Aden James Paterson (Combi Noord) 18:47 37 Friso van Diemen (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 18:48 38 Tuur Dens (Cycling Vlaanderen) 18:48 39 Nathan Vandepitte (Wallonie Bruxelles Development Team) 18:49 40 Laurenz Rex (Wallonie Bruxelles Development Team) 18:49 41 Jesper Rasch (SEG Racing Academy) 18:50 42 Trystan Fivé (Home Solution - Soenens) 18:51 43 Wim Wittenberg (WV De Jonge Renner) 18:54 44 Brent Van Mulders (Home Solution - Soenens) 18:54 45 Dennis van der Horst (Metec CT) 18:56 46 Mathijs de Leng (WV De Jonge Renner) 18:56 47 Wessel Verschueren (WV De Jonge Renner) 18:57 48 Liam Slock (GM Recyling) 18:57 49 Jelle Bootsveld (Metec CT) 18:58 50 Carlo van den Berg (Zuid Holland) 18:58 51 Kars ten Boske (Zuid Oost District) 18:59 52 Sam Gademan (Limburg - Sensa) 18:59 53 Chiel Bruekelman (Monkeytown / NH) 18:59 54 Giorgio Stavrakakis (SEG Racing Academy) 19:00 55 Davide Bomboi (Home Solution - Soenens) 19:03 56 Wesley Mol (Zuid West District) 19:03 57 Dries De Schrijver (GM Recyling) 19:07 58 Arne Verfaillie (Gaverzicht - Be Okay) 19:07 59 Gordon De Winter (GM Recyling) 19:09 60 Tycho Roeland (Baguet - MIBA - Indulek) 19:09 61 Jasper Haest (Volharding Dutch Valley) 19:10 62 Sven de Haan (Combi Noord) 19:14 63 Jesse Morsink (Limburg - Sensa) 19:15 64 Lars Oreel (Zuid West District) 19:16 65 Patrick Coster (De Adelaar - Ijsselstreek) 19:19 66 Ewout Verstreate (Gaverzicht - Be Okay) 19:20 67 Yann Pestiaux (Wallonie Bruxelles Development Team) 19:20 68 Briek Beuselinck (Cycling Vlaanderen) 19:23 69 Robbe Claeys (GM Recyling) 19:23 70 Jochem Kerckhaert (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 19:23 71 Wouter Verhulst (Gaverzicht - Be Okay) 19:24 72 Arthur Senrame (Baguet - MIBA - Indulek) 19:25 73 Ward Smets (Baguet - MIBA - Indulek) 19:25 74 Ruben van der Pijl (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 19:26 75 Lars Loohuis (Monkeytown / NH) 19:26 76 Tom Wijfje (Zuid Holland) 19:26 77 Timo De Jong (Volker Wessels) 19:28 78 Willem Beké (Cycling Vlaanderen) 19:28 79 Chiel Schulten (Volker Wessels) 19:29 80 Jesse de Rooij (Monkeytown / NH) 19:29 81 Jelle Nieuwpoort (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 19:30 82 Valentin Lefever (Tops Antiek - Glascentra) 19:32 83 Bas Sitters (Zuid West District) 19:33 84 Greg Luyssen (Tops Antiek - Glascentra) 19:35 85 Dries Geerinck (Baguet - MIBA - Indulek) 19:36 86 Olav Wallinga (De Adelaar - Ijsselstreek) 19:39 87 Harm Celi (Zuid Oost District) 19:39 88 Mauro Spapen (WV De Jonge Renner) 19:41 89 Maxim Andrieu (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 19:41 90 Justin Houtekier (Tops Antiek - Glascentra) 19:44 91 Joerik De Neve (Cycling Vlaanderen) 19:47 92 Thibau Verhostadt (GM Recyling) 19:49 93 Kees Kunkeler (Combi Noord) 19:53 94 Wesley Vercamst (Home Solution - Soenens) 19:53 95 Lennert Van de Voorde (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 19:56 96 Bastiaan de Blom (Limburg - Sensa) 19:58 97 Joen Jansen (De Adelaar - Ijsselstreek) 19:59 98 Mohamed Rayes (Volharding Dutch Valley) 19:59 99 Bastien Willemot (Gaverzicht - Be Okay) 20:01 100 Brent Goovaert (Gaverzicht - Be Okay) 20:04 101 Simon Daniels (Aluvano Development Team) 20:05 102 Jens Vanoverberghe (EFC - L&R - Vulsteke) 20:16 103 Mees Willemsen (Volharding Dutch Valley) 20:26 104 Ben Kerremans (Baguet - MIBA - Indulek) 20:33 105 Mathias Declercq (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 20:39 106 Niall Tilli (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 20:42 107 Damion Windels (Tops Antiek - Glascentra) 20:48 108 Milan Hanne (Tops Antiek - Glascentra) 20:53 109 Liam Cappel (Monkeytown / NH) 21:13 110 Franky van der Vorst (Zuid Holland) 21:17 111 Micha Gankema (Combi Noord) 21:26
Aan de aankomst: Tim Marsman (Metec CT) 18:28 Ruben van der Pijl (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 19:26
Algemeen klassement U23 Road Series aan de start van de zevende manche :
1 MEEUS Jordi SEG RACING ACADEMY 94 pts 2 VERMEERSCH Florian LOTTO SOUDAL 87 3 DANIELS Simon NANO DEVELOPMENT TEAM 77 4 DEKKER David METEC-TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 72 5 MARIT Arne LOTTO SOUDAL 67 6 VAN DEN BERG Marijn METEC-TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 65 7 KOOISTRA Marten SEG RACING ACADEMY 65 8 VANHOOF Ward LOTTO SOUDAL 64 9 CASTRIQUE Jonas WALLONIE-BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM 57 10 PLUIMERS Rick MONKEY TOWN / WV NOORD HOLLAND-WEST FRISIA 55
Lire la suite : https://belgique.directvelo.com/actualite/75600/u23-road-series-6-classements
Kalender U23 Road Series : 3 mars : Bruxelles-Opwijk (Belgique) - David Dekker 13 avril : GP Tombroek-Rollegem (Belgique) - Jordi Meeus 11 mai : Arjaan De Schipper Trofee (Pays-Bas) - Jonas Castrique 30 mai : Kersenronde (Pays-Bas) - Marten Kooistra 23 juin : GP Color Code-Bassenge (Belgique) - Stijn Siemons 7 juillet : Circuit Het Nieuwsblad U23 (Belgique) - Ward Vanhoof 12-13 juillet : Internationaal Beloftenweekend (Pays-Bas) 4 août : Hel van Voerendaal (Pays-Bas) 1er Septembre : GP Albert Fauville-Baulet (Belgique)
We wachten op de eerste renner aan de aankomst.
Het weer is goed. Er is een beetje wind maar die zal geen belangrijke rol spelen.
Vier renners hebben de start genomen : Windels, Schulten, Cappel et Jansen.
Fil du direct
Het klassement: klik hier.
Bedankt voor uw aanwezigheid !
Tot morgen !
Eindtijd voor Jordi MEEUS (SEG Racing Academy) : 17'58"
Florian VERMEERSCH (Lotto-Soudal U23) wint de tijdrit van het Internationaal weekend voor Beloften!
Tweede tijd voor Wessel KRUL (Wieler Ploeg Groot Amsterdam) in 17'40"
18'40" voor Daniel LUKE (Dutch Food Valley CT)
We wachten nu op de laatste vier renners, Luke, Dekker, Krul en Meeus.
Aan de aankomst:
Huub Deelstra (Limburg - Sensa) 18:23
Daan van Sintmaartensdijk (Zuid Holland) 18:48
Alex COLMAN (Canyon dhb p/b Bloor Homes) eindigt in 18'38"
Nog zes renners te gaan!
Aan de aankomst :
Michiel Van Hauwermeiren (Aluvano Development Team) 18:45
Luca Van Boven (GM Recyling) 19:16
Emerson Fontaine (Wallonie Bruxelles Development Team) 18:58
Teun Teulings (Zuid Oost District) 19:20
Mathisse Grootaerts (Gaverzicht - Be Okay) 18:12
Sebastien Vester (Combi Noord) 24:05
Rico van Damme (Zuid West District) 18:07
18'41" voor Sébastien GRIGNARD (Lotto-Soudal U23)
Een beetje teleurstellend voor de renner van Lotto-Soudal.
Emerson FONTAINE (Wallonie-Bruxelles Development Team) eindigt in 18'58"
Beste tussentijd voor Wessel KRUL (Wieler Ploeg Groot Amsterdam)
David DEKKER (Metec-TKH p/b Mantel) is ook bezig aan een goede tijd ...
Er is geen wind meer op dit moment!
Hij komt wel de top 10 binnen.
Teleurstelling voor Cédric BEULLENS (EFC-L&R-Vulsteke) : 18'06"
Aan de aankomst:
Mel van der Veekens (Monkeytown / NH) 18:54
Raoul Decraene (Home Solution - Soenens) 18:30
Michiel Martens (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 18:57
Mathias Lefeber (Baguet - MIBA - Indulek) 19:13
Kan de leider in het algemeen klassement Florian VERMEERSCH (Lotto-Soudal U23) kloppen?
Jordi MEEUS (SEG Racing Academy) is vertrokken!
Zesde tijd van Gerco PASTOOR (Krush-De Ijsselstreek CT) : 18'02"
Aan de aankomst :
David Beernaert (Tops Antiek - Glascentra) 19:00
Ruben Buitendijk (Volker Wessels) 18:54
Ramon van Bokhoven (WV De Jonge Renner) 18:42
Het huidige klassement:
1 Florian Vermeersch (Lotto Soudal U23) 17:18
2 Jasper De Plus (Home Solution - Soenens) 17:40
3 Arne Marit (Lotto Soudal U23) 17:50
4 Ward Vanhoof (Lotto Soudal U23) 17:51
5 Julian Mertens (Lotto Soudal U23) 17:52
6 Jarne Van de Paar (Lotto Soudal U23) 18:02
7 Vito Braet (EFC - L&R - Vulsteke) 18:06
8 Kelvin Kanen (Zuid Oost District) 18:09
9 Robin Blummel (Volker Wessels) 18:13
10 Alain Broos (De Adelaar - Ijsselstreek) 18:16
11 Louis Blouwe (EFC - L&R - Vulsteke) 18:18
12 Torsten Demeyere (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 18:19
13 Danny van der Tuuk (Metec CT) 18:19
14 Gijs Leemreize (Limburg - Sensa) 18:19
15 Glenn Loenders (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 18:20
16 Joren Bloem (Limburg - Sensa) 18:20
17 Dorus de Rijk (Combi Noord) 18:22
18 Minne Verboom (SEG Racing Academy) 18:24
19 Tom Van Vuchelen (Wallonie Bruxelles Development Team) 18:24
20 Vincent Van Hemelen (Aluvano Development Team) 18:26
21 Marten Kooistra (SEG Racing Academy) 18:26
22 Tim Marsman (Metec CT) 18:28
23 Ethan Batt (Zuid West District) 18:29
24 Lars Daniels (Aluvano Development Team) 18:30
25 Lennert Cappan (Aluvano Development Team) 18:30
26 Max Kroonen (Volker Wessels) 18:31
27 Dylan Bouwmans (Metec CT) 18:31
28 Lothar Verhulst (EFC - L&R - Vulsteke) 18:34
29 Diederik Pemen (Cycling Vlaanderen) 18:34
30 Lorenzo Harbers (Volker Wessels) 18:38
31 Jens Bouts (EFC - L&R - Vulsteke) 18:39
32 Rick Pluimers (Monkeytown / NH) 18:41
33 Dorian De Maeght (Aluvano Development Team) 18:42
34 Tim Bierkens (De Adelaar - Ijsselstreek) 18:43
35 Xavier Poels (Zuid Oost District) 18:43
36 Aden James Paterson (Combi Noord) 18:47
37 Friso van Diemen (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 18:48
38 Tuur Dens (Cycling Vlaanderen) 18:48
39 Nathan Vandepitte (Wallonie Bruxelles Development Team) 18:49
40 Laurenz Rex (Wallonie Bruxelles Development Team) 18:49
41 Jesper Rasch (SEG Racing Academy) 18:50
42 Trystan Fivé (Home Solution - Soenens) 18:51
43 Wim Wittenberg (WV De Jonge Renner) 18:54
44 Brent Van Mulders (Home Solution - Soenens) 18:54
45 Dennis van der Horst (Metec CT) 18:56
46 Mathijs de Leng (WV De Jonge Renner) 18:56
47 Wessel Verschueren (WV De Jonge Renner) 18:57
48 Liam Slock (GM Recyling) 18:57
49 Jelle Bootsveld (Metec CT) 18:58
50 Carlo van den Berg (Zuid Holland) 18:58
51 Kars ten Boske (Zuid Oost District) 18:59
52 Sam Gademan (Limburg - Sensa) 18:59
53 Chiel Bruekelman (Monkeytown / NH) 18:59
54 Giorgio Stavrakakis (SEG Racing Academy) 19:00
55 Davide Bomboi (Home Solution - Soenens) 19:03
56 Wesley Mol (Zuid West District) 19:03
57 Dries De Schrijver (GM Recyling) 19:07
58 Arne Verfaillie (Gaverzicht - Be Okay) 19:07
59 Gordon De Winter (GM Recyling) 19:09
60 Tycho Roeland (Baguet - MIBA - Indulek) 19:09
61 Jasper Haest (Volharding Dutch Valley) 19:10
62 Sven de Haan (Combi Noord) 19:14
63 Jesse Morsink (Limburg - Sensa) 19:15
64 Lars Oreel (Zuid West District) 19:16
65 Patrick Coster (De Adelaar - Ijsselstreek) 19:19
66 Ewout Verstreate (Gaverzicht - Be Okay) 19:20
67 Yann Pestiaux (Wallonie Bruxelles Development Team) 19:20
68 Briek Beuselinck (Cycling Vlaanderen) 19:23
69 Robbe Claeys (GM Recyling) 19:23
70 Jochem Kerckhaert (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 19:23
71 Wouter Verhulst (Gaverzicht - Be Okay) 19:24
72 Arthur Senrame (Baguet - MIBA - Indulek) 19:25
73 Ward Smets (Baguet - MIBA - Indulek) 19:25
74 Ruben van der Pijl (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 19:26
75 Lars Loohuis (Monkeytown / NH) 19:26
76 Tom Wijfje (Zuid Holland) 19:26
77 Timo De Jong (Volker Wessels) 19:28
78 Willem Beké (Cycling Vlaanderen) 19:28
79 Chiel Schulten (Volker Wessels) 19:29
80 Jesse de Rooij (Monkeytown / NH) 19:29
81 Jelle Nieuwpoort (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 19:30
82 Valentin Lefever (Tops Antiek - Glascentra) 19:32
83 Bas Sitters (Zuid West District) 19:33
84 Greg Luyssen (Tops Antiek - Glascentra) 19:35
85 Dries Geerinck (Baguet - MIBA - Indulek) 19:36
86 Olav Wallinga (De Adelaar - Ijsselstreek) 19:39
87 Harm Celi (Zuid Oost District) 19:39
88 Mauro Spapen (WV De Jonge Renner) 19:41
89 Maxim Andrieu (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 19:41
90 Justin Houtekier (Tops Antiek - Glascentra) 19:44
91 Joerik De Neve (Cycling Vlaanderen) 19:47
92 Thibau Verhostadt (GM Recyling) 19:49
93 Kees Kunkeler (Combi Noord) 19:53
94 Wesley Vercamst (Home Solution - Soenens) 19:53
95 Lennert Van de Voorde (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 19:56
96 Bastiaan de Blom (Limburg - Sensa) 19:58
97 Joen Jansen (De Adelaar - Ijsselstreek) 19:59
98 Mohamed Rayes (Volharding Dutch Valley) 19:59
99 Bastien Willemot (Gaverzicht - Be Okay) 20:01
100 Brent Goovaert (Gaverzicht - Be Okay) 20:04
101 Simon Daniels (Aluvano Development Team) 20:05
102 Jens Vanoverberghe (EFC - L&R - Vulsteke) 20:16
103 Mees Willemsen (Volharding Dutch Valley) 20:26
104 Ben Kerremans (Baguet - MIBA - Indulek) 20:33
105 Mathias Declercq (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 20:39
106 Niall Tilli (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 20:42
107 Damion Windels (Tops Antiek - Glascentra) 20:48
108 Milan Hanne (Tops Antiek - Glascentra) 20:53
109 Liam Cappel (Monkeytown / NH) 21:13
110 Franky van der Vorst (Zuid Holland) 21:17
111 Micha Gankema (Combi Noord) 21:26
We zijn aan de laatste reeeks begonnen!
Nog 25 renners!
Cédric BEULLENS (EFC-L&R-Vulsteke) start binnen een paar minuten.
30 renners moeten nog binnenkomen!
En nu hebben we vijf renners van Lotto-Soudal in de top 6?
Waar is de rest?
Arne MARIT (Lotto-Soudal U23) neemt de derde plaats in 17'50"
Tom VAN VUCHELEN (Wallonie-Bruxelles Development Team) eindigde in 18'24"
Goed voor een plek in de Top 20!
Huidige Top 15 :
1 Florian Vermeersch (Lotto Soudal U23) 17:18
2 Jasper De Plus (Home Solution - Soenens) 17:40
3 Ward Vanhoof (Lotto Soudal U23) 17:51
4 Julian Mertens (Lotto Soudal U23) 17:52
5 Jarne Van de Paar (Lotto Soudal U23) 18:02
6 Vito Braet (EFC - L&R - Vulsteke) 18:06
7 Kelvin Kanen (Zuid Oost District) 18:09
8 Robin Blummel (Volker Wessels) 18:13
9 Alain Broos (De Adelaar - Ijsselstreek) 18:16
10 Louis Blouwe (EFC - L&R - Vulsteke) 18:18
11 Torsten Demeyere (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 18:19
12 Danny van der Tuuk (Metec CT) 18:19
13 Glenn Loenders (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 18:20
14 Joren Bloem (Limburg - Sensa) 18:20
15 Dorus de Rijk (Combi Noord) 18:22
Goeide prestatie voor Louis BLOUWE (EFC-L&R-Vulsteke)
Tiende tijd in 18'18"
Achtste tijd voor Robin BLUMMEL (VolkerWessels-Merckx) : 18'13"
De laatste rechterlijn :
2 renners van elke ploeg moet nog binnenkomen.
1 Florian Vermeersch (Lotto Soudal U23) 17:18
2 Jasper De Plus (Home Solution - Soenens) 17:40
3 Ward Vanhoof (Lotto Soudal U23) 17:51
4 Julian Mertens (Lotto Soudal U23) 17:52
5 Jarne Van de Paar (Lotto Soudal U23) 18:02
6 Vito Braet (EFC - L&R - Vulsteke) 18:06
7 Kelvin Kanen (Zuid Oost District) 18:09
8 Alain Broos (De Adelaar - Ijsselstreek) 18:16
9 Torsten Demeyere (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 18:19
10 Danny van der Tuuk (Metec CT) 18:19
11 Glenn Loenders (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 18:20
12 Joren Bloem (Limburg - Sensa) 18:20
13 Minne Verboom (SEG Racing Academy) 18:24
14 Vincent Van Hemelen (Aluvano Development Team) 18:26
15 Tim Marsman (Metec CT) 18:28
16 Lars Daniels (Aluvano Development Team) 18:30
17 Lennert Cappan (Aluvano Development Team) 18:30
18 Max Kroonen (Volker Wessels) 18:31
19 Lothar Verhulst (EFC - L&R - Vulsteke) 18:34
20 Lorenzo Harbers (Volker Wessels) 18:38
21 Jens Bouts (EFC - L&R - Vulsteke) 18:39
22 Tim Bierkens (De Adelaar - Ijsselstreek) 18:43
23 Xavier Poels (Zuid Oost District) 18:43
24 Aden James Paterson (Combi Noord) 18:47
25 Friso van Diemen (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 18:48
26 Tuur Dens (Cycling Vlaanderen) 18:48
27 Nathan Vandepitte (Wallonie Bruxelles Development Team) 18:49
28 Laurenz Rex (Wallonie Bruxelles Development Team) 18:49
29 Jesper Rasch (SEG Racing Academy) 18:50
30 Trystan Fivé (Home Solution - Soenens) 18:51
31 Wim Wittenberg (WV De Jonge Renner) 18:54
32 Dennis van der Horst (Metec CT) 18:56
33 Wessel Verschueren (WV De Jonge Renner) 18:57
34 Jelle Bootsveld (Metec CT) 18:58
35 Carlo van den Berg (Zuid Holland) 18:58
36 Kars ten Boske (Zuid Oost District) 18:59
37 Sam Gademan (Limburg - Sensa) 18:59
38 Chiel Bruekelman (Monkeytown / NH) 18:59
39 Giorgio Stavrakakis (SEG Racing Academy) 19:00
40 Davide Bomboi (Home Solution - Soenens) 19:03
41 Wesley Mol (Zuid West District) 19:03
42 Dries De Schrijver (GM Recyling) 19:07
43 Gordon De Winter (GM Recyling) 19:09
44 Tycho Roeland (Baguet - MIBA - Indulek) 19:09
45 Sven de Haan (Combi Noord) 19:14
46 Jesse Morsink (Limburg - Sensa) 19:15
47 Lars Oreel (Zuid West District) 19:16
48 Patrick Coster (De Adelaar - Ijsselstreek) 19:19
49 Ewout Verstreate (Gaverzicht - Be Okay) 19:20
50 Yann Pestiaux (Wallonie Bruxelles Development Team) 19:20
51 Briek Beuselinck (Cycling Vlaanderen) 19:23
52 Robbe Claeys (GM Recyling) 19:23
53 Wouter Verhulst (Gaverzicht - Be Okay) 19:24
54 Arthur Senrame (Baguet - MIBA - Indulek) 19:25
55 Ward Smets (Baguet - MIBA - Indulek) 19:25
56 Ruben van der Pijl (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 19:26
57 Lars Loohuis (Monkeytown / NH) 19:26
58 Timo De Jong (Volker Wessels) 19:28
59 Willem Beké (Cycling Vlaanderen) 19:28
60 Chiel Schulten (Volker Wessels) 19:29
61 Jesse de Rooij (Monkeytown / NH) 19:29
62 Jelle Nieuwpoort (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 19:30
63 Valentin Lefever (Tops Antiek - Glascentra) 19:32
64 Bas Sitters (Zuid West District) 19:33
65 Greg Luyssen (Tops Antiek - Glascentra) 19:35
66 Mauro Spapen (WV De Jonge Renner) 19:41
67 Justin Houtekier (Tops Antiek - Glascentra) 19:44
68 Joerik De Neve (Cycling Vlaanderen) 19:47
69 Thibau Verhostadt (GM Recyling) 19:49
70 Kees Kunkeler (Combi Noord) 19:53
71 Wesley Vercamst (Home Solution - Soenens) 19:53
72 Lennert Van de Voorde (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 19:56
73 Bastiaan de Blom (Limburg - Sensa) 19:58
74 Joen Jansen (De Adelaar - Ijsselstreek) 19:59
75 Mohamed Rayes (Volharding Dutch Valley) 19:59
76 Bastien Willemot (Gaverzicht - Be Okay) 20:01
77 Brent Goovaert (Gaverzicht - Be Okay) 20:04
78 Simon Daniels (Aluvano Development Team) 20:05
79 Jens Vanoverberghe (EFC - L&R - Vulsteke) 20:16
80 Mees Willemsen (Volharding Dutch Valley) 20:26
81 Ben Kerremans (Baguet - MIBA - Indulek) 20:33
82 Mathias Declercq (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 20:39
83 Niall Tilli (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 20:42
84 Damion Windels (Tops Antiek - Glascentra) 20:48
85 Liam Cappel (Monkeytown / NH) 21:13
86 Franky van der Vorst (Zuid Holland) 21:17
87 Micha Gankema (Combi Noord) 21:26
50 renners moeten nog binnenkomen!
Wie kan de ploeg Lotto-Soudal kloppen?
Misschien komt de bedreiging van o.a die mannen :
Marten KOOISTRA (SEG Racing Academy)
Jordi MEEUS (SEG Racing Academy)
Cédric BEULLENS (EFC-L&R-Vulsteke)
Alex COLMAN (Canyon dhb p/b Bloor Homes)
David DEKKER (Metec-TKH p/b Mantel)
Tiende tijd voor Joren BLOEM (Sensa-Kanjers voor Kanjers) : 18'20
Op dit moment hebben we vier renners van Lotto-Soudal in de top 5.
Vierde tijd voor Julian MERTENS (Lotto-Soudal U23) : 17'52"
Yann PESTIAUX (Wallonie-Bruxelles Development Team) eindigde op meer dan twee minuten van Florian VERMEERSCH (Lotto-Soudal U23) : 19'20"
Voorlopige top 10:
1 Florian Vermeersch (Lotto Soudal U23) 17:18
2 Jasper De Plus (Home Solution - Soenens) 17:40
3 Ward Vanhoof (Lotto Soudal U23) 17:51
4 Jarne Van de Paar (Lotto Soudal U23) 18:02
5 Vito Braet (EFC - L&R - Vulsteke) 18:06
6 Kelvin Kanen (Zuid Oost District) 18:09
7 Alain Broos (De Adelaar - Ijsselstreek) 18:16
8 Torsten Demeyere (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 18:19
9 Glenn Loenders (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 18:20
10 Minne Verboom (SEG Racing Academy) 18:24
Jasper DE PLUS (Home Solution-Soenens) is aan een sterk seizoen bezig.
Hij is vicekampioen tijdrijden. Hij won ook twee tijdritten.
Hij is de kleine broer van Laurens DE PLUS (Jumbo-Visma)
Tweede tijd voor Jasper DE PLUS (Home Solution-Soenens) : 17'40"
Het voorlopige klassement :
1 Florian Vermeersch (Lotto Soudal U23) 17:18
2 Ward Vanhoof (Lotto Soudal U23) 17:51
3 Jarne Van de Paar (Lotto Soudal U23) 18:02
4 Kelvin Kanen (Zuid Oost District) 18:09
5 Alain Broos (De Adelaar - Ijsselstreek) 18:16
6 Torsten Demeyere (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 18:19
7 Glenn Loenders (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 18:20
8 Minne Verboom (SEG Racing Academy) 18:24
9 Tim Marsman (Metec CT) 18:28
10 Lars Daniels (Aluvano Development Team) 18:30
11 Lennert Cappan (Aluvano Development Team) 18:30
12 Max Kroonen (Volker Wessels) 18:31
13 Lothar Verhulst (EFC - L&R - Vulsteke) 18:34
14 Jens Bouts (EFC - L&R - Vulsteke) 18:39
15 Friso van Diemen (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 18:48
16 Nathan Vandepitte (Wallonie Bruxelles Development Team) 18:49
17 Laurenz Rex (Wallonie Bruxelles Development Team) 18:49
18 Trystan Fivé (Home Solution - Soenens) 18:51
19 Wim Wittenberg (WV De Jonge Renner) 18:54
20 Dennis van der Horst (Metec CT) 18:56
21 Jelle Bootsveld (Metec CT) 18:58
22 Carlo van den Berg (Zuid Holland) 18:58
23 Kars ten Boske (Zuid Oost District) 18:59
24 Sam Gademan (Limburg - Sensa) 18:59
25 Giorgio Stavrakakis (SEG Racing Academy) 19:00
26 Davide Bomboi (Home Solution - Soenens) 19:03
27 Wesley Mol (Zuid West District) 19:03
28 Dries De Schrijver (GM Recyling) 19:07
29 Gordon De Winter (GM Recyling) 19:09
30 Tycho Roeland (Baguet - MIBA - Indulek) 19:09
31 Sven de Haan (Combi Noord) 19:14
32 Jesse Morsink (Limburg - Sensa) 19:15
33 Lars Oreel (Zuid West District) 19:16
34 Patrick Coster (De Adelaar - Ijsselstreek) 19:19
35 Ewout Verstreate (Gaverzicht - Be Okay) 19:20
36 Briek Beuselinck (Cycling Vlaanderen) 19:23
37 Wouter Verhulst (Gaverzicht - Be Okay) 19:24
38 Arthur Senrame (Baguet - MIBA - Indulek) 19:25
39 Ruben van der Pijl (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 19:26
40 Lars Loohuis (Monkeytown / NH) 19:26
41 Timo De Jong (Volker Wessels) 19:28
42 Willem Beké (Cycling Vlaanderen) 19:28
43 Chiel Schulten (Volker Wessels) 19:29
44 Jesse de Rooij (Monkeytown / NH) 19:29
45 Valentin Lefever (Tops Antiek - Glascentra) 19:32
46 Greg Luyssen (Tops Antiek - Glascentra) 19:35
47 Mauro Spapen (WV De Jonge Renner) 19:41
48 Joerik De Neve (Cycling Vlaanderen) 19:47
49 Thibau Verhostadt (GM Recyling) 19:49
50 Kees Kunkeler (Combi Noord) 19:53
51 Wesley Vercamst (Home Solution - Soenens) 19:53
52 Lennert Van de Voorde (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 19:56
53 Bastiaan de Blom (Limburg - Sensa) 19:58
54 Joen Jansen (De Adelaar - Ijsselstreek) 19:59
55 Mohamed Rayes (Volharding Dutch Valley) 19:59
56 Brent Goovaert (Gaverzicht - Be Okay) 20:04
57 Simon Daniels (Aluvano Development Team) 20:05
58 Jens Vanoverberghe (EFC - L&R - Vulsteke) 20:16
59 Ben Kerremans (Baguet - MIBA - Indulek) 20:33
60 Niall Tilli (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 20:42
61 Damion Windels (Tops Antiek - Glascentra) 20:48
62 Liam Cappel (Monkeytown / NH) 21:13
63 Micha Gankema (Combi Noord) 21:26
Derde tijd voor Jarne VAN DE PAAR (Lotto-Soudal U23) in 18'02"
Hij heeft ontzettend veel verloren in het tweede deel.
Derde tijd voor Kelvin KANEN (TWC de Kempen) : 18'09"
Aan de aankomst :
Valentin Lefever (Tops Antiek - Glascentra) 19:32
Timo De Jong (Volker Wessels) 19:28
Mauro Spapen (WV De Jonge Renner) 19:41
Lars Loohuis (Monkeytown / NH) 19:26
Patrick Coster (De Adelaar - Ijsselstreek) 19:19
Minne Verboom (SEG Racing Academy) 18:24
Davide Bomboi (Home Solution - Soenens) 19:03
Glenn Loenders (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 18:20
Arthur Senrame (Baguet - MIBA - Indulek) 19:25
Lothar Verhulst (EFC - L&R - Vulsteke) 18:34
Jarne VAN DE PAAR (Lotto-Soudal U23) heeft momenteel de beste tussentijd.
Krijgen we straks een volledig Lotto-Soudal podium?
Minne VERBOOM (SEG Racing Academy) zette de vijfde tijd neer : 18'24"
Aan de aankomst:
Tim Marsman (Metec CT) 18:28
Ruben van der Pijl (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 19:26
Algemeen klassement U23 Road Series aan de start van de zevende manche :
1 MEEUS Jordi SEG RACING ACADEMY 94 pts
2 VERMEERSCH Florian LOTTO SOUDAL 87
3 DANIELS Simon NANO DEVELOPMENT TEAM 77
4 DEKKER David METEC-TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 72
5 MARIT Arne LOTTO SOUDAL 67
6 VAN DEN BERG Marijn METEC-TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL 65
7 KOOISTRA Marten SEG RACING ACADEMY 65
8 VANHOOF Ward LOTTO SOUDAL 64
9 CASTRIQUE Jonas WALLONIE-BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM 57
10 PLUIMERS Rick MONKEY TOWN / WV NOORD HOLLAND-WEST FRISIA 55
Lire la suite : https://belgique.directvelo.com/actualite/75600/u23-road-series-6-classements
Het voorlopige klassement:
1 Florian Vermeersch (Lotto Soudal U23) 17:18
2 Ward Vanhoof (Lotto Soudal U23) 17:51
3 Alain Broos (De Adelaar - Ijsselstreek) 18:16
4 Torsten Demeyere (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 18:19
5 Lars Daniels (Aluvano Development Team) 18:30
6 Max Kroonen (Volker Wessels) 18:31
7 Jens Bouts (EFC - L&R - Vulsteke) 18:39
8 Nathan Vandepitte (Wallonie Bruxelles Development Team) 18:49
9 Trystan Fivé (Home Solution - Soenens) 18:51
10 Wim Wittenberg (WV De Jonge Renner) 18:54
11 Jelle Bootsveld (Metec CT) 18:58
12 Kars ten Boske (Zuid Oost District) 18:59
13 Giorgio Stavrakakis (SEG Racing Academy) 19:00
14 Gordon De Winter (GM Recyling) 19:09
15 Tycho Roeland (Baguet - MIBA - Indulek) 19:09
16 Jesse Morsink (Limburg - Sensa) 19:15
17 Lars Oreel (Zuid West District) 19:16
18 Briek Beuselinck (Cycling Vlaanderen) 19:23
19 Wouter Verhulst (Gaverzicht - Be Okay) 19:24
20 Chiel Schulten (Volker Wessels) 19:29
21 Jesse de Rooij (Monkeytown / NH) 19:29
22 Greg Luyssen (Tops Antiek - Glascentra) 19:35
23 Joerik De Neve (Cycling Vlaanderen) 19:47
24 Thibau Verhostadt (GM Recyling) 19:49
25 Kees Kunkeler (Combi Noord) 19:53
26 Wesley Vercamst (Home Solution - Soenens) 19:53
27 Lennert Van de Voorde (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 19:56
28 Bastiaan de Blom (Limburg - Sensa) 19:58
29 Joen Jansen (De Adelaar - Ijsselstreek) 19:59
30 Brent Goovaert (Gaverzicht - Be Okay) 20:04
31 Simon Daniels (Aluvano Development Team) 20:05
32 Jens Vanoverberghe (EFC - L&R - Vulsteke) 20:16
33 Ben Kerremans (Baguet - MIBA - Indulek) 20:33
34 Niall Tilli (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 20:42
35 Damion Windels (Tops Antiek - Glascentra) 20:48
36 Liam Cappel (Monkeytown / NH) 21:13
37 Micha Gankema (Combi Noord) 21:26
Ward VANHOOF (Lotto-Soudal U23) neemt de tweede tijd in 17'51"
De winnaar van de Omloop van het Nieuwsblad Ward VANHOOF (Lotto-Soudal U23) zal binnenkort aankomen.
De derde uit het klassement van de U23 Road Series Simon DANIELS (Nano Development Team) eindigde als 20'05"
Aan de aankomst :
Greg Luyssen (Tops Antiek - Glascentra) 19:35
Max Kroonen (Volker Wessels) 18:31
Wim Wittenberg (WV De Jonge Renner) 18:54
Jesse de Rooij (Monkeytown / NH) 19:29
Alain Broos (De Adelaar - Ijsselstreek) 18:16
Giorgio Stavrakakis (SEG Racing Academy) 19:00
Wesley Vercamst (Home Solution - Soenens) 19:53
Lennert Van de Voorde (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 19:56
Tycho Roeland (Baguet - MIBA - Indulek) 19:09
Wesley VERCAMST (Home Solution-Soenens) eindigde in 19'53"
Tweede tijd voor Alain BROOS (Krush-De Ijsselstreek CT) : 18'16"
We beginnen nu aan de tweede reeks renners met o.a Wesley VERCAMST (Home Solution-Soenens), Jens VANOVERBERGHE (EFC-L&R-Vulsteke), Thibau VERHOFSTADT (GM Recycling), Nathan VANDEPITTE (Wallonie-Bruxelles Development Team) en Ward VANHOOF (Lotto-Soudal U23)
Nathan VANDEPITTE (Wallonie-Bruxelles Development Team) is van start gegaan.
Het voorlopige klassement:
1 Florian Vermeersch (Lotto Soudal U23) 17:18
2 Torsten Demeyere (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 18:19
3 Lars Daniels (Aluvano Development Team) 18:30
4 Jens Bouts (EFC - L&R - Vulsteke) 18:39
5 Trystan Fivé (Home Solution - Soenens) 18:51
6 Jelle Bootsveld (Metec CT) 18:58
7 Gordon De Winter (GM Recyling) 19:09
8 Briek Beuselinck (Cycling Vlaanderen) 19:23
9 Wouter Verhulst (Gaverzicht - Be Okay) 19:24
10 Chiel Schulten (Volker Wessels) 19:29
11 Kees Kunkeler (Combi Noord) 19:53
12 Bastiaan de Blom (Limburg - Sensa) 19:58
13 Joen Jansen (De Adelaar - Ijsselstreek) 19:59
14 Ben Kerremans (Baguet - MIBA - Indulek) 20:33
15 Niall Tilli (Wielerploeg Groot-Amsterdam) 20:42
16 Damion Windels (Tops Antiek - Glascentra) 20:48
17 Liam Cappel (Monkeytown / NH) 21:13
Top 3 :
1 Florian Vermeersch (Lotto Soudal U23) 17:18
2 Torsten Demeyere (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 18:19
3 Lars Daniels (Aluvano Development Team) 18:30
De Waalse selectie is er dit weekend niet bij.
Hij is Oost-kampioen tijdrijden. Het is dus geen verrassing!
Florian VERMEERSCH (Lotto-Soudal U23) verpulvert de beste tijd van Demeyere : 17'18"
Het voorlopige klassement:
1 Torsten Demeyere (Mysenlan - Baboco- Dourteloigne) 18:19
2 Lars Daniels (Aluvano Development Team) 18:30
3 Jens Bouts (EFC - L&R - Vulsteke) 18:39
4 Trystan Fivé (Home Solution - Soenens) 18:51
5 Gordon De Winter (GM Recyling) 19:09
6 Chiel Schulten (Volker Wessels) 19:29
7 Kees Kunkeler (Combi Noord) 19:53
8 Joen Jansen (De Adelaar - Ijsselstreek) 19:59
9 Ben Kerremans (Baguet - MIBA - Indulek) 20:33
10 Damion Windels (Tops Antiek - Glascentra) 20:48
11 Liam Cappel (Monkeytown / NH) 21:13
De eindtijd van Gordon DE WINTER (GM Recycling) : 19'09"
Tweede tijd voor Jens BOUTS (EFC-L&R-Vulsteke) : 18'39"
Torsten DEMEYERE (Mysenlan - Baboco - Douterloigne) eindigde als zesde op het BK Beloften Tijdrijden.
Meteen geklopt door een tijdritspecialist Torsten DEMEYERE (Mysenlan - Baboco - Douterloigne) : 18'19"
Trystan FIVÉ (Home Solution-Soenens) pakt de leiding : 18'51"
Florian VERMEERSCH (Lotto-Soudal U23) heeft momenteel de beste tussentijd.
Hij droeg een keer de gele trui.
Damion WINDELS (Tops Antiek-Glascentra) passeerde de lijn met een tijd van 20'49"
Kalender U23 Road Series :
3 mars : Bruxelles-Opwijk (Belgique) - David Dekker
13 avril : GP Tombroek-Rollegem (Belgique) - Jordi Meeus
11 mai : Arjaan De Schipper Trofee (Pays-Bas) - Jonas Castrique
30 mai : Kersenronde (Pays-Bas) - Marten Kooistra
23 juin : GP Color Code-Bassenge (Belgique) - Stijn Siemons
7 juillet : Circuit Het Nieuwsblad U23 (Belgique) - Ward Vanhoof
12-13 juillet : Internationaal Beloftenweekend (Pays-Bas)
4 août : Hel van Voerendaal (Pays-Bas)
1er Septembre : GP Albert Fauville-Baulet (Belgique)
We wachten op de eerste renner aan de aankomst.
Het weer is goed. Er is een beetje wind maar die zal geen belangrijke rol spelen.
Vier renners hebben de start genomen : Windels, Schulten, Cappel et Jansen.
Opgelet.
De tijdrit werd met 5 km ingekort.
De eerste renner Damion WINDELS (Tops Antiek-Glascentra) is van start gegaan.
Startorde : klik hier
Klik hier voor de deelnemerslijst
Het parcours :
De eerste renner start om 17u30.
Er zijn twee dagen koers in Nederland.
We beginnen vandaag met een individuele tijdrit van 19,9 kilometer in de straten van Hulst.
Goeiedag en welkom op DirectVelo voor het rechtstreekse verslag van de zevende manche van de U23 Road Series, het Internationaal wielerweekend.
James Odvart en Francis Spruyt zijn ter plaatse om u de koers te laten meebeleven.