6 juillet 2022 Herbeumont - Course de côte Espoirs Catégorie 1.13 Épreuve Partants Résultats Présentation Départ à 15h00 pour 143 km Podium Partager Voir le classement complet D. VANDENSTORME Gaverzicht-BE Okay-Van Mossel J. DECLERCK Bingoal-WB Devo Team V. VAN HEMELEN Lotto-Dstny DT Progression (kilomètre) Arrivée : Herbeumont 0 Herbeumont 143 Fil du direct Sélectionner les temps forts Chronologie 18h59 Top 5 :1. Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS) 2. Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team) 3. Vincent VAN HEMELEN (Lotto-Soudal DT) 4. Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT) 5. Mauro VERWILT (Team Metalced) 18h48 Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team) is tweede, Vincent VAN HEMELEN (Lotto-Soudal DT) is derde. 18h46 Overwinning van Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS) ! 1 18h44 Laatste kilometer ! 3 18h43 Laatste drie kilometer ! 18h42 Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team) rijdt in derde positie. 18h40 Aaron VAN DER BEKEN (Lotto-Soudal DT) is gelost. 18h40 Elf seconden ! 18h40 Aanval van Vincent VAN HEMELEN (Lotto-Soudal DT) achter de leider ! 18h38 Er zijn veel verschiellende groepen ! 18h38 Situatie : Op kop van de wedstrijd : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS). Op 15 seconden : Joren THYS (Basso Team Flanders), Vincent VAN HEMELEN, Aaron VAN DER BEKEN, Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), en Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team) 6 18h36 Laatste ronde ! 18h31 De kopgroep op de aankomstlijn 18h29 10 seconden voorsprong. 18h28 Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS) is alleen aan de leiding ! 12 18h28 Nog twee ronden ! 18h27 Aanval van Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS) en Aaron VAN DER BEKEN (Lotto-Soudal DT). 18h26 Situatie : Op kop van de wedstrijd : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Sieben ROGGEMAN (RB Zelfbouw UCT), Aaron VAN DER BEKEN, Luca VAN BOVEN, Vincent VAN HEMELEN (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), Leander VAN HAUTEGEM, Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC). Daarna, Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team). Op 53 seconden : Giovanni LAURENT (Urbano-Vulsteke CT), Dylan VAN DEN BORRE, Jens DELAHAYE, Michiel NUYTTEN (EFC-L&R-AGS), Hugo THIROTEL (VCU Schwenheim), Tom SCHYNS (Crabbe-CC Chevigny), Arthur EECKHOUT (VDM-Trawobo CT), Gilles VERCRUYSSE (De Molenspurters Meulebeke), Branko HUYS, Jelle HARTEEL (Lotto-Soudal DT), Wout GEERINCKX (Stageco CT), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), Jan KINO, Toon CLYNHENS (Elevate p/b Home Solution-Soenens), Bob POELMANS (Acrog-Tormans), Siebe ROESEMS (Trinity Racing), Thibaut PONSAERTS en Robbe VAN PRAET (Minerva Continental Team). 18h21 Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team) is uit de kopgroep gelost. 18h20 Aanval van Joren THYS (Basso Team Flanders) en Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team) op kop van de wedstrijd. 20 18h17 Nog drie lokale ronden ! 18h12 Achterstand : 50 seconden. 18h11 Samenstelling van de kopgroep : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Sieben ROGGEMAN, Jordy DECOTTIGNIES (RB Zelfbouw UCT), Vincent VAN HEMELEN, Aaron VAN DER BEKEN, Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), Leander VAN HAUTEGEM, Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC), en Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team). 18h07 Het peloton komt dichter : 35 seconden. 18h05 Verschil : 50 seconden. 27 18h03 Nieuwe samenstelling van peloton 1 : Giovanni LAURENT (Urbano-Vulsteke CT), Dylan VAN DEN BORRE, Jens DELAHAYE, Michiel NUYTTEN (EFC-L&R-AGS), Hugo THIROTEL (VCU Schwenheim), Tom SCHYNS (Crabbe-CC Chevigny), Arthur EECKHOUT (VDM-Trawobo CT), Gilles VERCRUYSSE (De Molenspurters Meulebeke), Branko HUYS, Jelle HARTEEL (Lotto-Soudal DT), Wout GEERINCKX (Stageco CT), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), Jan KINO, Toon CLYNHENS (Elevate p/b Home Solution-Soenens), Bob POELMANS (Acrog-Tormans), Siebe ROESEMS (Trinity Racing), Thibaut PONSAERTS en Robbe VAN PRAET (Minerva Continental Team). 18h00 Drie andere renners zijn gelost. 17h56 Liam SLOCK (Lotto-Soudal DT), winnaar van de vorige editie, is gelost. Hij is door het peloton 1 ingelopen. 17h50 Er is een breuk op kop van de wedstrijd ! 17h49 Peloton 1 : Robbe CLAEYS (Acrog-Tormans) is gelost. 17h49 Situatie : Aan de leiding : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Sieben ROGGEMAN, Jordy DECOTTIGNIES (RB Zelfbouw UCT), Vincent VAN HEMELEN, Aaron VAN DER BEKEN, Jelle HARTEEL, Liam SLOCK, Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), Leander VAN HAUTEGEM, Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), en Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team). Op 57 seconden, peloton 1 : Kylian SENICOURT (CC Nogent-sur-Oise), Dylan VAN DEN BORRE, Michiel NUYTTEN (EFC-L&R-AGS), Hugo THIROTEL (VCU Schwenheim), Tom SCHYNS (Crabbe-CC Chevigny), Arthur EECKHOUT (VDM-Trawobo CT), Gilles VERCRUYSSE (De Molenspurters Meulebeke), Branko HUYS (Lotto-Soudal DT), Wout GEERINCKX (Stageco CT), Jan KINO, Toon CLYNHENS (Elevate p/b Home Solution-Soenens), Bob POELMANS, Robbe CLAEYS (Acrog-Tormans), Siebe ROESEMS (Trinity Racing), Thibaut PONSAERTS en Robbe VAN PRAET (Minerva Continental Team). Op 1'46" : peloton 2. 17h45 Er is een breuk in het peloton ! 41 17h44 Derde doortocht van de aankomstlijn. 52 17h34 Het peloton volgt op 37 seconden. 56 17h28 Hoge snelheid in het peloton. Achterstand : 43 seconden. 17h27 Achtervolgers zijn door het peloton ingelopen. 17h25 Siebe ROESEMS (Trinity Racing) maakt de sprong met de achtervolgers. 17h20 Tegenaanval van vier renners : Michiel NUYTTEN (EFC-L&R-AGS), Robbe CLAEYS (Acrog-Tormans), Thibaut PONSAERTS et Robbe VAN PRAET (Minerva Continental Team). 17h17 Achterstand : 1'08". 17h14 Wout VERVOORT (Van den Plas-Hepa Cycling) geeft op. 17h12 De kloof met het peloton is gestegen tot 1'40". 62 17h10 Tweede doortocht van de aankomstlijn. 17h07 Opgave van Gaëtan VERLEYEN (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team). 17h04 Het peloton volgt op 1'00". 73 16h57 De voorsprong blijft ongeveer gelijk. 16h51 Aanval van Robbe CLAEYS (Acrog-Tormans). 16h48 Situatie : 15 koplopers : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Sieben ROGGEMAN, Jordy DECOTTIGNIES (RB Zelfbouw UCT), Vincent VAN HEMELEN, Aaron VAN DER BEKEN, Jelle HARTEEL, Liam SLOCK, Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), Leander VAN HAUTEGEM, Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), en Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team). A 41" : het peloton. 16h46 Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT) maakt de sprong ! 16h44 Aanval van Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT) op kop van het peloton. 83 16h42 De renners hebben 60 kilometer afgelegd. 16h36 De voorsprong stijgt nu tot 42 seconden. 16h32 Nog 20 seconden voor de leiders. 90 16h29 Het peloton komt dichter : 30 seconden. 16h26 Het peloton is genaderd tot op 47 seconden van de koplopers. 16h20 Achter de kopgroep volgt het peloton op 1 minuut. 16h15 Gauthier BEECKMAN (Acrog-Tormans) en Matthew VAN SCHOOR (Minerva Continental Team) zijn gegrepen. 96 16h14 Sieben ROGGEMAN (RB Zelfbouw UCT) en Liam SLOCK (Lotto-Soudal DT) maken de sprong. 14 leiders ! 16h12 Augustin SURAHY (Pesant Club Liégeois) en Lucas LAURENT (Crabbe-CC Chevigny) geven op. 16h11 De kopgroep 16h09 Nieuwe situatie : 12 leiders : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Jordy DECOTTIGNIES (RB Zelfbouw UCT), Vincent VAN HEMELEN, Aaron VAN DER BEKEN, Jelle HARTEEL (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), Leander VAN HAUTEGEM, Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), et Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team). Op 15 seconden, Sieben ROGGEMAN (RB Zelfbouw UCT) en Liam SLOCK (Lotto-Soudal DT). Op 35 seconden, Gauthier BEECKMAN (Acrog-Tormans) en Matthew VAN SCHOOR (Minerva Continental Team). Op 1'00" : eerste deel van het peloton. 103 16h04 Eerste doortocht van de aankomstlijn. 16h01 De achtervolgers maken de sprong ! 16h00 Samenstelling van de derde groep : Sieben ROGGEMAN (RB Zelfbouw UCT), Liam SLOCK (Lotto-Soudal DT), Gauthier BEECKMAN (Acrog-Tormans), en Matthew VAN SCHOOR (Minerva Continental Team). 15h58 Ze volgen op 9 seconden. 15h58 Samenstelling van de tweede groep : Jordy DECOTTIGNIES (RB Zelfbouw UCT), Aaron VAN DER BEKEN, Jelle HARTEEL (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), en Leander VAN HAUTEGEM (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team). 15h56 Situatie : Op kop van de wedstrijd : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Vincent VAN HEMELEN (Lotto-Soudal DT), Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), en Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team). Op 16 seconden, 5 renners. Op 37 seconden, 2 renners. Op 45 seconden : het peloton. 111 15h52 We hebben nu zeven koplopers : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Vincent VAN HEMELEN (Lotto-Soudal DT), Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), en Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team). 15h47 Er is veel beweging op kop van de wedstrijd ! 15h47 De voorsprong blijft nu klein. 15h45 Bob POELMANS (Acrog-Tormans) maakt de sprong. 15h44 Nieuwe aanvalpoging van vier renners : Dylan VANDENSTORME, Michiel NUYTTEN (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), en Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele). 120 15h41 Algemene hergroepering. 15h40 Liam SLOCK (Lotto-Soudal DT), één van de vier koplopers, heeft deze klimkoers vorig jaar gewonnen. 15h36 Meerdere renners zijn gelost, met onder meer Lucas LAURENT (Crabbe-CC Chevigny) en Senne VANDEVELDE (RB Zelfbouw UCT). 124 15h35 Aanval van vier renners : Liam SLOCK, Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT), Leander VAN HAUTEGEM (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), en Toon CLYNHENS (Elevate p/b Home Solution-Soenens). 15h33 Deelnemerslijst : klik hier. 15h31 Hugo THIROTEL (VCU Schwenheim) rijdt lek. Hij is dus door het peloton ingelopen. 15h29 Timothy HARVEY (VCU Schwenheim) is gelost. 15h29 Het peloton rijdt op een lint. 130 15h28 Hugo THIROTEL (VCU Schwenheim) is nog alleen aan de leiding na de tweede helling. 15h22 Kinley BIJL (TWC Het Snelle Wiel) vervangt van fiets na een lekke band. 133 15h20 Lekke band voor Timo DESMET (KDM-Pack Cycling Team). 15h17 Aanval van Hugo THIROTEL (VCU Schwenheim). 137 15h14 Algemene hergroepering. 15h13 Het peloton komt dichter : 15 seconden. 15h11 De voorsprong stijgt tot 25 seconden. 139 15h09 Achterstand : 14 seconden. 15h08 Eerste aanval van de dag : Timothé GABRIEL (VCU Schwenheim). 15h05 Start wordt op gang geschoten ! 15h01 Officieuze start is gegeven. 15h01 Goeiedag en welkom op DirectVelo om de klimkoers voor Beloften van Herbeumont rechtstreeks te volgen.De start wordt om 15u gegeven. L'équipe DirectVélo Terrain : Arnaud GUILLAUME Dernières infos de l'épreuve Chargement en cours... 08/07 Vincent Van Hemelen : « Je manquais encore de punch » 07/07 Jelle Declerck : « Il manque toujours un petit pourcent pour gagner » 06/07 Dylan Vandenstorme : « Déjà une belle saison » 06/07 Résultats : Herbeumont - Course de côte Espoirs 06/07 Partants : Herbeumont - Course de côte Espoirs 05/07 Thibaut Ponsaerts : « Je suis à ma place en Conti pour le moment » 25/06 Engagés : Herbeumont - Course de côte Espoirs < > Photos du direct Chargement en cours... < >
18h59 Top 5 :1. Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS) 2. Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team) 3. Vincent VAN HEMELEN (Lotto-Soudal DT) 4. Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT) 5. Mauro VERWILT (Team Metalced)
18h48 Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team) is tweede, Vincent VAN HEMELEN (Lotto-Soudal DT) is derde.
18h38 Situatie : Op kop van de wedstrijd : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS). Op 15 seconden : Joren THYS (Basso Team Flanders), Vincent VAN HEMELEN, Aaron VAN DER BEKEN, Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), en Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team)
18h26 Situatie : Op kop van de wedstrijd : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Sieben ROGGEMAN (RB Zelfbouw UCT), Aaron VAN DER BEKEN, Luca VAN BOVEN, Vincent VAN HEMELEN (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), Leander VAN HAUTEGEM, Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC). Daarna, Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team). Op 53 seconden : Giovanni LAURENT (Urbano-Vulsteke CT), Dylan VAN DEN BORRE, Jens DELAHAYE, Michiel NUYTTEN (EFC-L&R-AGS), Hugo THIROTEL (VCU Schwenheim), Tom SCHYNS (Crabbe-CC Chevigny), Arthur EECKHOUT (VDM-Trawobo CT), Gilles VERCRUYSSE (De Molenspurters Meulebeke), Branko HUYS, Jelle HARTEEL (Lotto-Soudal DT), Wout GEERINCKX (Stageco CT), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), Jan KINO, Toon CLYNHENS (Elevate p/b Home Solution-Soenens), Bob POELMANS (Acrog-Tormans), Siebe ROESEMS (Trinity Racing), Thibaut PONSAERTS en Robbe VAN PRAET (Minerva Continental Team).
18h20 Aanval van Joren THYS (Basso Team Flanders) en Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team) op kop van de wedstrijd.
18h11 Samenstelling van de kopgroep : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Sieben ROGGEMAN, Jordy DECOTTIGNIES (RB Zelfbouw UCT), Vincent VAN HEMELEN, Aaron VAN DER BEKEN, Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), Leander VAN HAUTEGEM, Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC), en Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team).
27 18h03 Nieuwe samenstelling van peloton 1 : Giovanni LAURENT (Urbano-Vulsteke CT), Dylan VAN DEN BORRE, Jens DELAHAYE, Michiel NUYTTEN (EFC-L&R-AGS), Hugo THIROTEL (VCU Schwenheim), Tom SCHYNS (Crabbe-CC Chevigny), Arthur EECKHOUT (VDM-Trawobo CT), Gilles VERCRUYSSE (De Molenspurters Meulebeke), Branko HUYS, Jelle HARTEEL (Lotto-Soudal DT), Wout GEERINCKX (Stageco CT), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), Jan KINO, Toon CLYNHENS (Elevate p/b Home Solution-Soenens), Bob POELMANS (Acrog-Tormans), Siebe ROESEMS (Trinity Racing), Thibaut PONSAERTS en Robbe VAN PRAET (Minerva Continental Team).
17h56 Liam SLOCK (Lotto-Soudal DT), winnaar van de vorige editie, is gelost. Hij is door het peloton 1 ingelopen.
17h49 Situatie : Aan de leiding : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Sieben ROGGEMAN, Jordy DECOTTIGNIES (RB Zelfbouw UCT), Vincent VAN HEMELEN, Aaron VAN DER BEKEN, Jelle HARTEEL, Liam SLOCK, Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), Leander VAN HAUTEGEM, Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), en Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team). Op 57 seconden, peloton 1 : Kylian SENICOURT (CC Nogent-sur-Oise), Dylan VAN DEN BORRE, Michiel NUYTTEN (EFC-L&R-AGS), Hugo THIROTEL (VCU Schwenheim), Tom SCHYNS (Crabbe-CC Chevigny), Arthur EECKHOUT (VDM-Trawobo CT), Gilles VERCRUYSSE (De Molenspurters Meulebeke), Branko HUYS (Lotto-Soudal DT), Wout GEERINCKX (Stageco CT), Jan KINO, Toon CLYNHENS (Elevate p/b Home Solution-Soenens), Bob POELMANS, Robbe CLAEYS (Acrog-Tormans), Siebe ROESEMS (Trinity Racing), Thibaut PONSAERTS en Robbe VAN PRAET (Minerva Continental Team). Op 1'46" : peloton 2.
17h20 Tegenaanval van vier renners : Michiel NUYTTEN (EFC-L&R-AGS), Robbe CLAEYS (Acrog-Tormans), Thibaut PONSAERTS et Robbe VAN PRAET (Minerva Continental Team).
16h48 Situatie : 15 koplopers : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Sieben ROGGEMAN, Jordy DECOTTIGNIES (RB Zelfbouw UCT), Vincent VAN HEMELEN, Aaron VAN DER BEKEN, Jelle HARTEEL, Liam SLOCK, Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), Leander VAN HAUTEGEM, Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), en Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team). A 41" : het peloton.
16h15 Gauthier BEECKMAN (Acrog-Tormans) en Matthew VAN SCHOOR (Minerva Continental Team) zijn gegrepen.
96 16h14 Sieben ROGGEMAN (RB Zelfbouw UCT) en Liam SLOCK (Lotto-Soudal DT) maken de sprong. 14 leiders !
16h09 Nieuwe situatie : 12 leiders : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Jordy DECOTTIGNIES (RB Zelfbouw UCT), Vincent VAN HEMELEN, Aaron VAN DER BEKEN, Jelle HARTEEL (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), Leander VAN HAUTEGEM, Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), et Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team). Op 15 seconden, Sieben ROGGEMAN (RB Zelfbouw UCT) en Liam SLOCK (Lotto-Soudal DT). Op 35 seconden, Gauthier BEECKMAN (Acrog-Tormans) en Matthew VAN SCHOOR (Minerva Continental Team). Op 1'00" : eerste deel van het peloton.
16h00 Samenstelling van de derde groep : Sieben ROGGEMAN (RB Zelfbouw UCT), Liam SLOCK (Lotto-Soudal DT), Gauthier BEECKMAN (Acrog-Tormans), en Matthew VAN SCHOOR (Minerva Continental Team).
15h58 Samenstelling van de tweede groep : Jordy DECOTTIGNIES (RB Zelfbouw UCT), Aaron VAN DER BEKEN, Jelle HARTEEL (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), en Leander VAN HAUTEGEM (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team).
15h56 Situatie : Op kop van de wedstrijd : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Vincent VAN HEMELEN (Lotto-Soudal DT), Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), en Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team). Op 16 seconden, 5 renners. Op 37 seconden, 2 renners. Op 45 seconden : het peloton.
111 15h52 We hebben nu zeven koplopers : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Vincent VAN HEMELEN (Lotto-Soudal DT), Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), en Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team).
15h44 Nieuwe aanvalpoging van vier renners : Dylan VANDENSTORME, Michiel NUYTTEN (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), en Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele).
15h40 Liam SLOCK (Lotto-Soudal DT), één van de vier koplopers, heeft deze klimkoers vorig jaar gewonnen.
15h36 Meerdere renners zijn gelost, met onder meer Lucas LAURENT (Crabbe-CC Chevigny) en Senne VANDEVELDE (RB Zelfbouw UCT).
124 15h35 Aanval van vier renners : Liam SLOCK, Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT), Leander VAN HAUTEGEM (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), en Toon CLYNHENS (Elevate p/b Home Solution-Soenens).
15h01 Goeiedag en welkom op DirectVelo om de klimkoers voor Beloften van Herbeumont rechtstreeks te volgen.De start wordt om 15u gegeven.
Fil du direct
1. Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS)
Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team) is tweede, Vincent VAN HEMELEN (Lotto-Soudal DT) is derde.
Overwinning van Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS) !
Laatste kilometer !
Laatste drie kilometer !
Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team) rijdt in derde positie.
Aaron VAN DER BEKEN (Lotto-Soudal DT) is gelost.
Elf seconden !
Aanval van Vincent VAN HEMELEN (Lotto-Soudal DT) achter de leider !
Er zijn veel verschiellende groepen !
Situatie :
Op kop van de wedstrijd : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS).
Op 15 seconden : Joren THYS (Basso Team Flanders), Vincent VAN HEMELEN, Aaron VAN DER BEKEN, Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), en Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team)
Laatste ronde !
De kopgroep op de aankomstlijn
10 seconden voorsprong.
Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS) is alleen aan de leiding !
Nog twee ronden !
Aanval van Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS) en Aaron VAN DER BEKEN (Lotto-Soudal DT).
Situatie :
Op kop van de wedstrijd : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Sieben ROGGEMAN (RB Zelfbouw UCT), Aaron VAN DER BEKEN, Luca VAN BOVEN, Vincent VAN HEMELEN (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), Leander VAN HAUTEGEM, Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC).
Daarna, Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team).
Op 53 seconden : Giovanni LAURENT (Urbano-Vulsteke CT), Dylan VAN DEN BORRE, Jens DELAHAYE, Michiel NUYTTEN (EFC-L&R-AGS), Hugo THIROTEL (VCU Schwenheim), Tom SCHYNS (Crabbe-CC Chevigny), Arthur EECKHOUT (VDM-Trawobo CT), Gilles VERCRUYSSE (De Molenspurters Meulebeke), Branko HUYS, Jelle HARTEEL (Lotto-Soudal DT), Wout GEERINCKX (Stageco CT), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), Jan KINO, Toon CLYNHENS (Elevate p/b Home Solution-Soenens), Bob POELMANS (Acrog-Tormans), Siebe ROESEMS (Trinity Racing), Thibaut PONSAERTS en Robbe VAN PRAET (Minerva Continental Team).
Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team) is uit de kopgroep gelost.
Aanval van Joren THYS (Basso Team Flanders) en Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team) op kop van de wedstrijd.
Nog drie lokale ronden !
Achterstand : 50 seconden.
Samenstelling van de kopgroep : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Sieben ROGGEMAN, Jordy DECOTTIGNIES (RB Zelfbouw UCT), Vincent VAN HEMELEN, Aaron VAN DER BEKEN, Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), Leander VAN HAUTEGEM, Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC), en Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team).
Het peloton komt dichter : 35 seconden.
Verschil : 50 seconden.
Nieuwe samenstelling van peloton 1 : Giovanni LAURENT (Urbano-Vulsteke CT), Dylan VAN DEN BORRE, Jens DELAHAYE, Michiel NUYTTEN (EFC-L&R-AGS), Hugo THIROTEL (VCU Schwenheim), Tom SCHYNS (Crabbe-CC Chevigny), Arthur EECKHOUT (VDM-Trawobo CT), Gilles VERCRUYSSE (De Molenspurters Meulebeke), Branko HUYS, Jelle HARTEEL (Lotto-Soudal DT), Wout GEERINCKX (Stageco CT), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), Jan KINO, Toon CLYNHENS (Elevate p/b Home Solution-Soenens), Bob POELMANS (Acrog-Tormans), Siebe ROESEMS (Trinity Racing), Thibaut PONSAERTS en Robbe VAN PRAET (Minerva Continental Team).
Drie andere renners zijn gelost.
Liam SLOCK (Lotto-Soudal DT), winnaar van de vorige editie, is gelost. Hij is door het peloton 1 ingelopen.
Er is een breuk op kop van de wedstrijd !
Peloton 1 : Robbe CLAEYS (Acrog-Tormans) is gelost.
Situatie :
Aan de leiding : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Sieben ROGGEMAN, Jordy DECOTTIGNIES (RB Zelfbouw UCT), Vincent VAN HEMELEN, Aaron VAN DER BEKEN, Jelle HARTEEL, Liam SLOCK, Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), Leander VAN HAUTEGEM, Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), en Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team).
Op 57 seconden, peloton 1 : Kylian SENICOURT (CC Nogent-sur-Oise), Dylan VAN DEN BORRE, Michiel NUYTTEN (EFC-L&R-AGS), Hugo THIROTEL (VCU Schwenheim), Tom SCHYNS (Crabbe-CC Chevigny), Arthur EECKHOUT (VDM-Trawobo CT), Gilles VERCRUYSSE (De Molenspurters Meulebeke), Branko HUYS (Lotto-Soudal DT), Wout GEERINCKX (Stageco CT), Jan KINO, Toon CLYNHENS (Elevate p/b Home Solution-Soenens), Bob POELMANS, Robbe CLAEYS (Acrog-Tormans), Siebe ROESEMS (Trinity Racing), Thibaut PONSAERTS en Robbe VAN PRAET (Minerva Continental Team).
Op 1'46" : peloton 2.
Er is een breuk in het peloton !
Derde doortocht van de aankomstlijn.
Het peloton volgt op 37 seconden.
Hoge snelheid in het peloton. Achterstand : 43 seconden.
Achtervolgers zijn door het peloton ingelopen.
Siebe ROESEMS (Trinity Racing) maakt de sprong met de achtervolgers.
Tegenaanval van vier renners : Michiel NUYTTEN (EFC-L&R-AGS), Robbe CLAEYS (Acrog-Tormans), Thibaut PONSAERTS et Robbe VAN PRAET (Minerva Continental Team).
Achterstand : 1'08".
Wout VERVOORT (Van den Plas-Hepa Cycling) geeft op.
De kloof met het peloton is gestegen tot 1'40".
Tweede doortocht van de aankomstlijn.
Opgave van Gaëtan VERLEYEN (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team).
Het peloton volgt op 1'00".
De voorsprong blijft ongeveer gelijk.
Aanval van Robbe CLAEYS (Acrog-Tormans).
Situatie :
15 koplopers : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Sieben ROGGEMAN, Jordy DECOTTIGNIES (RB Zelfbouw UCT), Vincent VAN HEMELEN, Aaron VAN DER BEKEN, Jelle HARTEEL, Liam SLOCK, Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), Leander VAN HAUTEGEM, Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), en Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team).
A 41" : het peloton.
Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT) maakt de sprong !
Aanval van Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT) op kop van het peloton.
De renners hebben 60 kilometer afgelegd.
De voorsprong stijgt nu tot 42 seconden.
Nog 20 seconden voor de leiders.
Het peloton komt dichter : 30 seconden.
Het peloton is genaderd tot op 47 seconden van de koplopers.
Achter de kopgroep volgt het peloton op 1 minuut.
Gauthier BEECKMAN (Acrog-Tormans) en Matthew VAN SCHOOR (Minerva Continental Team) zijn gegrepen.
Sieben ROGGEMAN (RB Zelfbouw UCT) en Liam SLOCK (Lotto-Soudal DT) maken de sprong. 14 leiders !
Augustin SURAHY (Pesant Club Liégeois) en Lucas LAURENT (Crabbe-CC Chevigny) geven op.
De kopgroep
Nieuwe situatie :
12 leiders : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Jordy DECOTTIGNIES (RB Zelfbouw UCT), Vincent VAN HEMELEN, Aaron VAN DER BEKEN, Jelle HARTEEL (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), Leander VAN HAUTEGEM, Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), et Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team).
Op 15 seconden, Sieben ROGGEMAN (RB Zelfbouw UCT) en Liam SLOCK (Lotto-Soudal DT).
Op 35 seconden, Gauthier BEECKMAN (Acrog-Tormans) en Matthew VAN SCHOOR (Minerva Continental Team).
Op 1'00" : eerste deel van het peloton.
Eerste doortocht van de aankomstlijn.
De achtervolgers maken de sprong !
Samenstelling van de derde groep : Sieben ROGGEMAN (RB Zelfbouw UCT), Liam SLOCK (Lotto-Soudal DT), Gauthier BEECKMAN (Acrog-Tormans), en Matthew VAN SCHOOR (Minerva Continental Team).
Ze volgen op 9 seconden.
Samenstelling van de tweede groep : Jordy DECOTTIGNIES (RB Zelfbouw UCT), Aaron VAN DER BEKEN, Jelle HARTEEL (Lotto-Soudal DT), Mauro VERWILT (Team Metalced), en Leander VAN HAUTEGEM (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team).
Situatie :
Op kop van de wedstrijd : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Vincent VAN HEMELEN (Lotto-Soudal DT), Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), en Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team).
Op 16 seconden, 5 renners.
Op 37 seconden, 2 renners.
Op 45 seconden : het peloton.
We hebben nu zeven koplopers : Dylan VANDENSTORME (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), Vincent VAN HEMELEN (Lotto-Soudal DT), Jelle DECLERCK (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), Ewout DE KEYSER (Dovy Keukens-FCC), Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele), en Lennert BELMANS (Alpecin-Fenix Development Team).
Er is veel beweging op kop van de wedstrijd !
De voorsprong blijft nu klein.
Bob POELMANS (Acrog-Tormans) maakt de sprong.
Nieuwe aanvalpoging van vier renners : Dylan VANDENSTORME, Michiel NUYTTEN (EFC-L&R-AGS), Joren THYS (Basso Team Flanders), en Thomas DE MILDE (Jonge Rakkers Vollezele).
Algemene hergroepering.
Liam SLOCK (Lotto-Soudal DT), één van de vier koplopers, heeft deze klimkoers vorig jaar gewonnen.
Meerdere renners zijn gelost, met onder meer Lucas LAURENT (Crabbe-CC Chevigny) en Senne VANDEVELDE (RB Zelfbouw UCT).
Aanval van vier renners : Liam SLOCK, Luca VAN BOVEN (Lotto-Soudal DT), Leander VAN HAUTEGEM (Bingoal-Pauwels Sauces WB Development Team), en Toon CLYNHENS (Elevate p/b Home Solution-Soenens).
Deelnemerslijst : klik hier.
Hugo THIROTEL (VCU Schwenheim) rijdt lek. Hij is dus door het peloton ingelopen.
Timothy HARVEY (VCU Schwenheim) is gelost.
Het peloton rijdt op een lint.
Hugo THIROTEL (VCU Schwenheim) is nog alleen aan de leiding na de tweede helling.
Kinley BIJL (TWC Het Snelle Wiel) vervangt van fiets na een lekke band.
Lekke band voor Timo DESMET (KDM-Pack Cycling Team).
Aanval van Hugo THIROTEL (VCU Schwenheim).
Algemene hergroepering.
Het peloton komt dichter : 15 seconden.
De voorsprong stijgt tot 25 seconden.
Achterstand : 14 seconden.
Eerste aanval van de dag : Timothé GABRIEL (VCU Schwenheim).
Start wordt op gang geschoten !
Officieuze start is gegeven.
Goeiedag en welkom op DirectVelo om de klimkoers voor Beloften van Herbeumont rechtstreeks te volgen.
De start wordt om 15u gegeven.