2 avril 2018 Triptyque des Monts et Chateaux - Etape 3B Catégorie 2.2U B Épreuve Partants Présentation Départ à 15h00 pour 91 km Podium Partager Classement complet bientôt disponible. S. DEWULF Lotto-Dstny DT W. BARTA Hagens Berman Jayco J. PHILIPSEN Hagens Berman Jayco Progression (kilomètre) Arrivée : Ath 0 Frasnes-lez-Anvaing 91 Fil du direct Sélectionner les temps forts Chronologie 18h28 Bedankt voor uw aanwezigheid op DirectVelo. Tot binnenkort. 18h25 Klassement : klik hier. 17h28 Jasper PHILIPSEN (Hagens Berman Axeon) wint de Triptyque ! 17h27 Stan DEWULF (Lotto-Soudal U23) wint !! 1 17h23 Laatste kilometer ! 2 17h22 Nog 2 km te gaan ! 17h22 We hebben 6 renners op kop: Jasper PHILIPSEN (Hagens Berman Axeon), Ian GARRISON (Hagens Berman Axeon), Stan DEWULF (Lotto-Soudal U23), Mathieu BURGAUDEAU (Vendée U), Hugo DE WINTER (Vérandas Willems-Crabbe-CC Chevigny) en Jarno MOBACH (Development Team Sunweb). 3 17h19 Tegenaanval van Jasper PHILIPSEN (Hagens Berman Axeon) ! 17h19 Cullaigh is ingelopen ! 17h18 Het regent... 17h17 Het peloton volgt op 150m. 17h17 Tegenaanval van Gabriel CULLAIGH (Team Wiggins) ! 17h16 Aaval van Ian GARRISON (Hagens Berman Axeon) en Jonas Vingegaard RASMUSSEN (Team ColoQuick) ! 17h13 Ze moeten nog la côte de la Croisette en le Beau Site een keer beklimmen. 10 17h10 Hergroepering ! 17h10 Marc HIRSCHI (Development Team Sunweb) is alleen op kop. 17h08 Aanval van een Sunweb ! 13 17h07 Ze zijn in de laatste ronde ! 17h05 Het peloton telt een 30-tal renners. 17h04 17h03 Maikel ZIJLAARD (Hagens Berman Axeon) en Florian MAÎTRE (Vendée U) zijn uit het peloton gelost. 17h02 Het peloton verbrokkelt opnieuw. 16h58 We hebben een compacte kleine peloton. 18 16h57 Ze zijn op 1km van de Beau Site. 16h54 Ze zijn aan de top van de côte de la Croisette. 16h53 Lekke band voor Sébastien GRIGNARD (Lotto-Soudal U23). 16h52 Ze zijn aan de voet de côte de la Croisette. 16h51 Hij is al ingelopen. 16h51 Aanval van Jean-Lou WATRELOT (Dunkerque Littoral Cyclisme). 16h46 Algemene hergroepering! 16h46 Ze hebben 8" voorsprong. 16h46 Samenstelling van de kopgroep: Ian GARRISON (Hagens Berman Axeon), Michael RICE (Hagens Berman Axeon), Daan HOOLE (SEG Racing), Brent VAN MOER (Lotto-Soudal U23), Matthew TEGGART (Team Wiggins), James FOUCHE (Team Wiggins), Tom WIRTGEN (AGO-Aqua Service), Niklas MÄRKL (Development Team Sunweb), Martin Alexander SALMON (Development Team Sunweb), Jonas Vingegaard RASMUSSEN (Team ColoQuick), Gil D'HEYGERE (VL Technics-Experza-Abutriek), Sasha WEEMAES (EFC-L&R-Vulsteke). 16h41 Opgave van Valentin LEFEVER (Meubelen Gaverzicht - Glascentra CT). 16h41 Opgave van Marvyn DELVART (Dunkerque Littoral Cyclisme). 16h38 James FOUCHE (Team Wiggins) en Lionel TAMINIAUX (AGO-Aqua Service) zijn de eindwinnaars van de berg- en rushesklassement. 16h36 Nog 2 ronden te gaan. 16h32 Het peloton verbrokkelt helemaal... 16h32 We hebben een compacte peloton aan de voet van de Beau Site. 39 16h30 GPM 2 - Bourliquet :1. Daan HOOLE (SEG Racing) - 10 P2. Niklas MÄRKL (Development Team Sunweb) - 6 P3. ?4. Jan MAAS (SEG Racing) - 1 P 16h28 Ze zijn aan de top van de Bourliquet. 40 16h20 Algemene hergroepering ! 41 16h18 Lekke band voor Gerben THIJSSEN (Lotto-Soudal U23). 16h18 Laatste gementen voorsprong: 13". 16h15 Het peloton nadert tot op 17" van de koploper. 16h14 Voorlopige rushesklassement:1. Lionel TAMINIAUX (AGO-Aqua Service) -13 P 2. Marten KOOISTRA (SEG Racing) - 10 P3. Tom WIRTGEN (AGO-Aqua Service) - 8 P 16h12 Nieuwe situatie:1 renner op kop : Steven MOONS (United Cycling Team);op 30", het peloton. 16h08 Lekke band voor Tom WIRTGEN (AGO-Aqua Service), 5de in het algemene klassement. 51 16h07 GPM 1 - Côte des Papins :1. Steven MOONS (United Cycling Team) - 10 P 2. Valentin FERRON (Vendée U) - 6 P3. Jeroen PATTYN (VL Technics-Experza-Abutriek) - 3 P4. Kamiel BONNEU (Home Solution-Soenens) - 1 P 16h05 Ze zijn bezig met de beklimming van de côte des Papins. 16h02 Steven MOONS (United Cycling Team) is nu alleen op kop. 57 15h59 Rush 2 - Lahamaide1. Valentin FERRON (Vendée U) - 5P - 3"2. Steven MOONS (United Cycling Team) - 3P - 2"3. Jean-Lou WATRELOT (Dunkerque Littoral Cyclisme) - 1P - 1" 15h56 We hebben 2 renners op kop: Valentin FERRON (Vendée U) en Steven MOONS (United Cycling Team). 15h44 Algemene hergroepering ! 15h40 Nieuwe aanval: Cédric BEULLENS (EFC-L&R-Vulsteke) en Alexander SALBY (Team ColoQuick). 15h39 Na lekke band is Jordi VAN DINGENEN (Home Solution-Soenens) opnieuw in het peloton. 15h33 De truien : Gele trui - algemene klassement: Jasper Philipsen (Hagens Berman - Axeon) Groene trui - puntenklassement: Jasper Philipsen (Hagens Berman - Axeon), gedragen door Gabriel Cullaigh (Team Wiggins) Grijze trui - bergklassement: James Fouche (Team Wiggins) Rode trui - rushesklassement: Maarten Kooistra (SEG Racing Academy) Witte trui - jongerenklassement : Filip Maciejuk (Leopard) 75 15h28 Hergroepering ! 15h28 We hebben nu 5 renners op kop. Lionel TAMINIAUX (AGO-Aqua Service), Julius JOHANSEN (Team ColoQuick), Jacob RELAES (EFC-L&R-Vulsteke), Edward WALSH (T.Palm-Pôle Continental Wallon) en Jeroen PATTYN (VL Technics-Experza-Abutriek). 79 15h26 Rush 1 - Ellezelles :1. Lionel TAMINIAUX (AGO-Aqua Service) - 5 P2. Julius JOHANSEN (Team ColoQuick) - 3 P3. Jacob RELAES (EFC-L&R-Vulsteke) - 1 P 15h25 De tegenaanvallers kijken tegen een achterstand van 6". Het peloton volgt op 15". 15h23 Het peloton aan de start : 15h19 Tegenaanval van Jacob RELAES (EFC-L&R-Vulsteke) en Edward WALSH (T.Palm-Pôle Continental Wallon). 15h17 Ze hebben 15" voorsprong. 15h17 Nieuwe aanval van 2 renners: Lionel TAMINIAUX (AGO-Aqua Service) en Julius JOHANSEN (Team ColoQuick). 85 15h16 Ze zijn al gegrepen. 15h15 Aanval van 3 renners: Jordi VAN DINGENEN (Home Solution-Soenens), Valentin FERRON (Vendée U) en Pierre GOEBEERT (AGO-Aqua Service). 15h14 Deze renners hebben de wedstrijd verlaten : Nevens (Home Solution), Bordes, Bilbao Ormaetxea (Baque Ideus), Loenders (United CT), Ménant (Vendée U), Reynders (Leopard), Cappele, Mahieu (Molenspurters Meulebeke), De Haes (Prorace), Gourguechon (Dunkerque Cofidis), Bissegger, Selenati (Akros-Renfer), Frehen (AGO), Wildauer (Tirol), Houlmont (Nano), J. Dame, Slacmender, Adam, Delcourt, Marlier (DannyJi), Van Kerckvoorde, Cannoot (Gaverzicht), Bailly (Baguet), Anderberg (T.Palm). 15h09 De laatste rit: 15h07 De officiële start is gegeven. 15h01 De officieuze start werd zonet gegeven. 14h59 Jasper PHILIPSEN (Hagens Berman Axeon) is leider in het algemene klassement. 14h53 Goedendag en welkom op DirectVelo.com voor het rechtstreekse verslag van deze laatste rit van de Triptyque des Monts et Châteaux.Francis Spruyt is ter plaatse om u de koers te laten meebeleven.Dit rechtstreekse verslag wordt u gepresenteerd door : - Van Eyck Sport- Sabma IRC- Vermarc 34 00h00 GPM 3 - Côte du Beau Site : 1. James FOUCHE (Team Wiggins) - 10 P2. William BARTA (Hagens Berman Axeon) - 6 P3. Ian GARRISON (Hagens Berman Axeon) - 3 P4. Stan DEWULF (Lotto-Soudal U23) - 1 P Dernières infos de l'épreuve Chargement en cours... 06/04 Jasper Philipsen : Liège plutôt que le ZLM 03/04 DannyJi, le petit poucet du TMC 02/04 Réactions : Triptyque des Monts et Châteaux - Et. 3B 02/04 Retour au meilleur niveau pour Stan Dewulf 02/04 Résultats : Triptyque des Monts et Châteaux - Et. 3A 02/04 Lendemain douloureux pour Jérémy Frehen 02/04 Triptyque des Monts et Châteaux - Et. 3A : Les horaires de départ 01/04 Résultats : Triptyque des Monts et Châteaux - Et. 2 01/04 Réactions : Triptyque des Monts et Châteaux - Et. 2 31/03 Fractures pour Théo Menant 31/03 Du fossé au Top 10 : Journée contrastée chez AGO-Aqua Service 31/03 Résultats : Triptyque des Monts et Chateaux - Et. 1 31/03 Réactions : Triptyque des Monts et Châteaux - Et. 1 30/03 Partants : Triptyque des Monts et Châteaux 30/03 Jonas Castrique : « Mon tour viendra » 29/03 Antoine Loy privé de Triptyque 27/03 Une 24e équipe au Triptyque des Monts et Châteaux 27/03 Engagés : Triptyque des Monts et Châteaux 21/03 Un Triptyque 2018 pour un Calmejane Espoirs 18/02 Triptyque des Monts et Châteaux : Les équipes pour 2018 < > Photos du direct Chargement en cours... < >
17h22 We hebben 6 renners op kop: Jasper PHILIPSEN (Hagens Berman Axeon), Ian GARRISON (Hagens Berman Axeon), Stan DEWULF (Lotto-Soudal U23), Mathieu BURGAUDEAU (Vendée U), Hugo DE WINTER (Vérandas Willems-Crabbe-CC Chevigny) en Jarno MOBACH (Development Team Sunweb).
17h03 Maikel ZIJLAARD (Hagens Berman Axeon) en Florian MAÎTRE (Vendée U) zijn uit het peloton gelost.
16h46 Samenstelling van de kopgroep: Ian GARRISON (Hagens Berman Axeon), Michael RICE (Hagens Berman Axeon), Daan HOOLE (SEG Racing), Brent VAN MOER (Lotto-Soudal U23), Matthew TEGGART (Team Wiggins), James FOUCHE (Team Wiggins), Tom WIRTGEN (AGO-Aqua Service), Niklas MÄRKL (Development Team Sunweb), Martin Alexander SALMON (Development Team Sunweb), Jonas Vingegaard RASMUSSEN (Team ColoQuick), Gil D'HEYGERE (VL Technics-Experza-Abutriek), Sasha WEEMAES (EFC-L&R-Vulsteke).
16h38 James FOUCHE (Team Wiggins) en Lionel TAMINIAUX (AGO-Aqua Service) zijn de eindwinnaars van de berg- en rushesklassement.
39 16h30 GPM 2 - Bourliquet :1. Daan HOOLE (SEG Racing) - 10 P2. Niklas MÄRKL (Development Team Sunweb) - 6 P3. ?4. Jan MAAS (SEG Racing) - 1 P
16h14 Voorlopige rushesklassement:1. Lionel TAMINIAUX (AGO-Aqua Service) -13 P 2. Marten KOOISTRA (SEG Racing) - 10 P3. Tom WIRTGEN (AGO-Aqua Service) - 8 P
51 16h07 GPM 1 - Côte des Papins :1. Steven MOONS (United Cycling Team) - 10 P 2. Valentin FERRON (Vendée U) - 6 P3. Jeroen PATTYN (VL Technics-Experza-Abutriek) - 3 P4. Kamiel BONNEU (Home Solution-Soenens) - 1 P
57 15h59 Rush 2 - Lahamaide1. Valentin FERRON (Vendée U) - 5P - 3"2. Steven MOONS (United Cycling Team) - 3P - 2"3. Jean-Lou WATRELOT (Dunkerque Littoral Cyclisme) - 1P - 1"
15h33 De truien : Gele trui - algemene klassement: Jasper Philipsen (Hagens Berman - Axeon) Groene trui - puntenklassement: Jasper Philipsen (Hagens Berman - Axeon), gedragen door Gabriel Cullaigh (Team Wiggins) Grijze trui - bergklassement: James Fouche (Team Wiggins) Rode trui - rushesklassement: Maarten Kooistra (SEG Racing Academy) Witte trui - jongerenklassement : Filip Maciejuk (Leopard)
15h28 We hebben nu 5 renners op kop. Lionel TAMINIAUX (AGO-Aqua Service), Julius JOHANSEN (Team ColoQuick), Jacob RELAES (EFC-L&R-Vulsteke), Edward WALSH (T.Palm-Pôle Continental Wallon) en Jeroen PATTYN (VL Technics-Experza-Abutriek).
79 15h26 Rush 1 - Ellezelles :1. Lionel TAMINIAUX (AGO-Aqua Service) - 5 P2. Julius JOHANSEN (Team ColoQuick) - 3 P3. Jacob RELAES (EFC-L&R-Vulsteke) - 1 P
15h19 Tegenaanval van Jacob RELAES (EFC-L&R-Vulsteke) en Edward WALSH (T.Palm-Pôle Continental Wallon).
15h17 Nieuwe aanval van 2 renners: Lionel TAMINIAUX (AGO-Aqua Service) en Julius JOHANSEN (Team ColoQuick).
15h15 Aanval van 3 renners: Jordi VAN DINGENEN (Home Solution-Soenens), Valentin FERRON (Vendée U) en Pierre GOEBEERT (AGO-Aqua Service).
15h14 Deze renners hebben de wedstrijd verlaten : Nevens (Home Solution), Bordes, Bilbao Ormaetxea (Baque Ideus), Loenders (United CT), Ménant (Vendée U), Reynders (Leopard), Cappele, Mahieu (Molenspurters Meulebeke), De Haes (Prorace), Gourguechon (Dunkerque Cofidis), Bissegger, Selenati (Akros-Renfer), Frehen (AGO), Wildauer (Tirol), Houlmont (Nano), J. Dame, Slacmender, Adam, Delcourt, Marlier (DannyJi), Van Kerckvoorde, Cannoot (Gaverzicht), Bailly (Baguet), Anderberg (T.Palm).
14h53 Goedendag en welkom op DirectVelo.com voor het rechtstreekse verslag van deze laatste rit van de Triptyque des Monts et Châteaux.Francis Spruyt is ter plaatse om u de koers te laten meebeleven.Dit rechtstreekse verslag wordt u gepresenteerd door : - Van Eyck Sport- Sabma IRC- Vermarc
34 00h00 GPM 3 - Côte du Beau Site : 1. James FOUCHE (Team Wiggins) - 10 P2. William BARTA (Hagens Berman Axeon) - 6 P3. Ian GARRISON (Hagens Berman Axeon) - 3 P4. Stan DEWULF (Lotto-Soudal U23) - 1 P
Fil du direct
Bedankt voor uw aanwezigheid op DirectVelo.
Tot binnenkort.
Klassement : klik hier.
Jasper PHILIPSEN (Hagens Berman Axeon) wint de Triptyque !
Stan DEWULF (Lotto-Soudal U23) wint !!
Laatste kilometer !
Nog 2 km te gaan !
We hebben 6 renners op kop: Jasper PHILIPSEN (Hagens Berman Axeon), Ian GARRISON (Hagens Berman Axeon), Stan DEWULF (Lotto-Soudal U23), Mathieu BURGAUDEAU (Vendée U), Hugo DE WINTER (Vérandas Willems-Crabbe-CC Chevigny) en Jarno MOBACH (Development Team Sunweb).
Tegenaanval van Jasper PHILIPSEN (Hagens Berman Axeon) !
Cullaigh is ingelopen !
Het regent...
Het peloton volgt op 150m.
Tegenaanval van Gabriel CULLAIGH (Team Wiggins) !
Aaval van Ian GARRISON (Hagens Berman Axeon) en Jonas Vingegaard RASMUSSEN (Team ColoQuick) !
Ze moeten nog la côte de la Croisette en le Beau Site een keer beklimmen.
Hergroepering !
Marc HIRSCHI (Development Team Sunweb) is alleen op kop.
Aanval van een Sunweb !
Ze zijn in de laatste ronde !
Het peloton telt een 30-tal renners.
Maikel ZIJLAARD (Hagens Berman Axeon) en Florian MAÎTRE (Vendée U) zijn uit het peloton gelost.
Het peloton verbrokkelt opnieuw.
We hebben een compacte kleine peloton.
Ze zijn op 1km van de Beau Site.
Ze zijn aan de top van de côte de la Croisette.
Lekke band voor Sébastien GRIGNARD (Lotto-Soudal U23).
Ze zijn aan de voet de côte de la Croisette.
Hij is al ingelopen.
Aanval van Jean-Lou WATRELOT (Dunkerque Littoral Cyclisme).
Algemene hergroepering!
Ze hebben 8" voorsprong.
Samenstelling van de kopgroep: Ian GARRISON (Hagens Berman Axeon), Michael RICE (Hagens Berman Axeon), Daan HOOLE (SEG Racing), Brent VAN MOER (Lotto-Soudal U23), Matthew TEGGART (Team Wiggins), James FOUCHE (Team Wiggins), Tom WIRTGEN (AGO-Aqua Service), Niklas MÄRKL (Development Team Sunweb), Martin Alexander SALMON (Development Team Sunweb), Jonas Vingegaard RASMUSSEN (Team ColoQuick), Gil D'HEYGERE (VL Technics-Experza-Abutriek), Sasha WEEMAES (EFC-L&R-Vulsteke).
Opgave van Valentin LEFEVER (Meubelen Gaverzicht - Glascentra CT).
Opgave van Marvyn DELVART (Dunkerque Littoral Cyclisme).
James FOUCHE (Team Wiggins) en Lionel TAMINIAUX (AGO-Aqua Service) zijn de eindwinnaars van de berg- en rushesklassement.
Nog 2 ronden te gaan.
Het peloton verbrokkelt helemaal...
We hebben een compacte peloton aan de voet van de Beau Site.
GPM 2 - Bourliquet :
1. Daan HOOLE (SEG Racing) - 10 P
2. Niklas MÄRKL (Development Team Sunweb) - 6 P
3. ?
4. Jan MAAS (SEG Racing) - 1 P
Ze zijn aan de top van de Bourliquet.
Algemene hergroepering !
Lekke band voor Gerben THIJSSEN (Lotto-Soudal U23).
Laatste gementen voorsprong: 13".
Het peloton nadert tot op 17" van de koploper.
Voorlopige rushesklassement:
1. Lionel TAMINIAUX (AGO-Aqua Service) -13 P
2. Marten KOOISTRA (SEG Racing) - 10 P
3. Tom WIRTGEN (AGO-Aqua Service) - 8 P
Nieuwe situatie:
1 renner op kop : Steven MOONS (United Cycling Team);
op 30", het peloton.
Lekke band voor Tom WIRTGEN (AGO-Aqua Service), 5de in het algemene klassement.
GPM 1 - Côte des Papins :
1. Steven MOONS (United Cycling Team) - 10 P
2. Valentin FERRON (Vendée U) - 6 P
3. Jeroen PATTYN (VL Technics-Experza-Abutriek) - 3 P
4. Kamiel BONNEU (Home Solution-Soenens) - 1 P
Ze zijn bezig met de beklimming van de côte des Papins.
Steven MOONS (United Cycling Team) is nu alleen op kop.
Rush 2 - Lahamaide
1. Valentin FERRON (Vendée U) - 5P - 3"
2. Steven MOONS (United Cycling Team) - 3P - 2"
3. Jean-Lou WATRELOT (Dunkerque Littoral Cyclisme) - 1P - 1"
We hebben 2 renners op kop: Valentin FERRON (Vendée U) en Steven MOONS (United Cycling Team).
Algemene hergroepering !
Nieuwe aanval: Cédric BEULLENS (EFC-L&R-Vulsteke) en Alexander SALBY (Team ColoQuick).
Na lekke band is Jordi VAN DINGENEN (Home Solution-Soenens) opnieuw in het peloton.
De truien :
Hergroepering !
We hebben nu 5 renners op kop.
Lionel TAMINIAUX (AGO-Aqua Service), Julius JOHANSEN (Team ColoQuick), Jacob RELAES (EFC-L&R-Vulsteke), Edward WALSH (T.Palm-Pôle Continental Wallon) en Jeroen PATTYN (VL Technics-Experza-Abutriek).
Rush 1 - Ellezelles :
1. Lionel TAMINIAUX (AGO-Aqua Service) - 5 P
2. Julius JOHANSEN (Team ColoQuick) - 3 P
3. Jacob RELAES (EFC-L&R-Vulsteke) - 1 P
De tegenaanvallers kijken tegen een achterstand van 6". Het peloton volgt op 15".
Het peloton aan de start :
Tegenaanval van Jacob RELAES (EFC-L&R-Vulsteke) en Edward WALSH (T.Palm-Pôle Continental Wallon).
Ze hebben 15" voorsprong.
Nieuwe aanval van 2 renners: Lionel TAMINIAUX (AGO-Aqua Service) en Julius JOHANSEN (Team ColoQuick).
Ze zijn al gegrepen.
Aanval van 3 renners: Jordi VAN DINGENEN (Home Solution-Soenens), Valentin FERRON (Vendée U) en Pierre GOEBEERT (AGO-Aqua Service).
Deze renners hebben de wedstrijd verlaten :
Nevens (Home Solution), Bordes, Bilbao Ormaetxea (Baque Ideus), Loenders (United CT), Ménant (Vendée U), Reynders (Leopard), Cappele, Mahieu (Molenspurters Meulebeke), De Haes (Prorace), Gourguechon (Dunkerque Cofidis), Bissegger, Selenati (Akros-Renfer), Frehen (AGO), Wildauer (Tirol), Houlmont (Nano), J. Dame, Slacmender, Adam, Delcourt, Marlier (DannyJi), Van Kerckvoorde, Cannoot (Gaverzicht), Bailly (Baguet), Anderberg (T.Palm).
De laatste rit:
De officiële start is gegeven.
De officieuze start werd zonet gegeven.
Jasper PHILIPSEN (Hagens Berman Axeon) is leider in het algemene klassement.
Goedendag en welkom op DirectVelo.com voor het rechtstreekse verslag van deze laatste rit van de Triptyque des Monts et Châteaux.
Francis Spruyt is ter plaatse om u de koers te laten meebeleven.
Dit rechtstreekse verslag wordt u gepresenteerd door :
- Van Eyck Sport
- Sabma IRC
- Vermarc
GPM 3 - Côte du Beau Site :
1. James FOUCHE (Team Wiggins) - 10 P
2. William BARTA (Hagens Berman Axeon) - 6 P
3. Ian GARRISON (Hagens Berman Axeon) - 3 P
4. Stan DEWULF (Lotto-Soudal U23) - 1 P