4 renners moeten nog aankomen: Marten KOOISTRA (SEG RACING ACADEMY) Gabriel CULLAIGH (TEAM WIGGINS) Nils EEKHOFF (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) Jasper PHILIPSEN (HAGENS BERMAN AXEON)
Ook aangekomen : Jens BOUTS (PRORACE CT) 16:10 Giorgios STAVRAKAKIS (SEG RACING ACADEMY) 15:53
Ze zijn ook aangekomen:
Alfdan DE DECKER (LOTTO-SOUDAL U23) 17:10 Maxime DE POORTER (EFC - L&R - VULSTEKE) 16:19 Wesley VERCAMST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 16:23 Alexander SALBY (TEAM COLOQUICK) 16:49 Yoni LAGNEAUX (BAGUET-MIBA) 16:24 Valentin TABELLION (VENDEE U) 16:08
Voorlopige top 10: 1 Mathijs PAASSCHENS (HOME SOLUTION - SOENENS) 15:12 2 Jovany VAN OUDENHOVE (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 15:25 3 Pit LEYDER (LEOPARD PRO CYCLING) 15:28 4 Joey WALKER (TEAM WIGGINS) 15:29 5 Charles QUARTERMAN (LEOPARD PRO CYCLING) 15:42 6 Robin FROIDEVAUX (AKROS - RENFER SA) 15:44 7 Markus WILDAUER (TIROL CYCLING TEAM) 15:46 8 Rémi CARA (CRABBE - CC CHEVIGNY) 15:48 9 Tomas PETIT (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON) 15:51 10 Mathias Alexander E. LARSEN (TEAM COLOQUICK) 15:56
Zijn zonet aangekomen : Dries VASTMANS (NANO DEVELOPMENT TEAM) 16:37 Adrien HOUBBEN (CRABBE - CC CHEVIGNY) 16:03 Rémi CARA (CRABBE - CC CHEVIGNY) 15:48 Robin FROIDEVAUX (AKROS - RENFER SA) 15:44 Eric VOIGT (BAGUET-MIBA) 16:38
Ze zijn ook aangekomen: Manuel PORZNER (TIROL CYCLING TEAM) 17:01 Tibo NEVENS (HOME SOLUTION - SOENENS) 20:24 Tobias BAYER (TIROL CYCLING TEAM) 16:09 Killyan HOUCKE (DUNKERQUE COFIDIS) 16:18 Tom VAN VUCHELEN (AGO - AQUA SERVICE) 16:40 Martin Alexander SALMON (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 16:19
Zijn zonet aangekomen:
Brent GOVAERTS (MEUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA) 16:52 Arne BAUTERS (NANO DEVELOPMENT TEAM) 16:50 Loeka VERDONCK (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 17:46 Aäron VERVAEKE (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 17:43 Jose Luciano MARTINEZ RONCONI (BAQUE IDEUS BH) 17:02 Minne VERBOOM (SEG RACING ACADEMY) 16:28
Fil du direct
Bedankt voor uw aanwezigheid. Afspraak om 15u.
Klassement : klik hier.
Jasper PHILIPSEN (Hagens Berman Axeon) blijft leider in het algemene klassement.
Stan DEWULF (Lotto-Soudal U23) wint de rit !
Tijd voor Nils EEKHOFF (Development Team Sunweb): 15:19".
Tijd van Marten KOOISTRA (SEG Racing): 15'14".
4 renners moeten nog aankomen:
Marten KOOISTRA (SEG RACING ACADEMY)
Gabriel CULLAIGH (TEAM WIGGINS)
Nils EEKHOFF (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB)
Jasper PHILIPSEN (HAGENS BERMAN AXEON)
Tijd van Gerben THIJSSEN (Lotto-Soudal U23) : 15'00".
Voorlopige top 15:
1 Stan DEWULF (LOTTO-SOUDAL U23) 14:19
2 William BARTA (HAGENS BERMAN AXEON) 14:24
3 Ian GARISSON (HAGENS BERMAN AXEON) 14:25
4 Filip MACIEJUK (LEOPARD PRO CYCLING) 14:28
5 Sasha WEEMAES (EFC - L&R - VULSTEKE) 14:31
6 Tom WIRTGEN (AGO - AQUA SERVICE) 14:33
7 Jarno MOBACH (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 14:41
8 Lionel TAMINIAUX (AGO - AQUA SERVICE) 14:48
9 Marc HIRSCHI (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 14:50
10 João ALMEIDA (HAGENS BERMAN AXEON) 14:51
11 James FOUCHE (TEAM WIGGINS) 14:51
12 Mathieu BURGAUDEAU (VENDEE U) 14:52
13 Max KANTER (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 14:53
14 Daan HOOLE (SEG RACING ACADEMY) 14:54
15 Jonas VINGEGAARD (TEAM COLOQUICK) 14:56
Tijd van Maikel ZIJLAARD (Hagens Berman Axeon): 15'10".
Eindtijd voor Tom WIRTGEN (AGO-Aqua Service): 14'33".
Volg LIVE de prestatie van Tom WIRTGEN (AGO-Aqua Service)
Moeten nog aankomen:
Maikel ZIJLAARD (HAGENS BERMAN AXEON)
Tom WIRTGEN (AGO - AQUA SERVICE)
Lionel TAMINIAUX (AGO - AQUA SERVICE)
Gerben THIJSSEN (LOTTO-SOUDAL U23)
Marten KOOISTRA (SEG RACING ACADEMY)
Gabriel CULLAIGH (TEAM WIGGINS)
Nils EEKHOFF (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB)
Jasper PHILIPSEN (HAGENS BERMAN AXEON)
Tijd van de leider van het bergklassement James FOUCHE (Team Wiggins) : 14'51".
Zijn aangekomen:
Pierre GOEBEERT (AGO - AQUA SERVICE) 15:38
Edward WALSH (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON) 16:00
Thimo WILLEMS (EFC - L&R - VULSTEKE) 15:43
12 renners moeten nog aankomen:
Pierre GOEBEERT (AGO - AQUA SERVICE)
Edward WALSH (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON)
Thimo WILLEMS (EFC - L&R - VULSTEKE)
James FOUCHE (TEAM WIGGINS)
Maikel ZIJLAARD (HAGENS BERMAN AXEON)
Tom WIRTGEN (AGO - AQUA SERVICE)
Lionel TAMINIAUX (AGO - AQUA SERVICE)
Gerben THIJSSEN (LOTTO-SOUDAL U23)
Marten KOOISTRA (SEG RACING ACADEMY)
Gabriel CULLAIGH (TEAM WIGGINS)
Nils EEKHOFF (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB)
Jasper PHILIPSEN (HAGENS BERMAN AXEON)
Zijn aangekomen:
Corentin NAVARRO (TEAM WIGGINS) 15:41
Laurenz REX (CRABBE - CC CHEVIGNY) 15:25
Florian GAMPER (TIROL CYCLING TEAM) 15:35
Enzo BERNARD (VENDEE U) 15:22
Gil D'HEYGERE (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 15:16
Jordi VAN DINGENEN (HOME SOLUTION - SOENENS) 15:18
Luc WIRTGEN (LEOPARD PRO CYCLING) 15:28
Nieuwe beste tijd voor Stan DEWULF (Lotto-Soudal U23) : 14'19" !
Huidige top 20:
1 William BARTA (HAGENS BERMAN AXEON) 14:24
2 Ian GARISSON (HAGENS BERMAN AXEON) 14:25
3 Filip MACIEJUK (LEOPARD PRO CYCLING) 14:28
4 Sasha WEEMAES (EFC - L&R - VULSTEKE) 14:31
5 Jarno MOBACH (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 14:41
6 Marc HIRSCHI (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 14:50
7 João ALMEIDA (HAGENS BERMAN AXEON) 14:51
8 Mathieu BURGAUDEAU (VENDEE U) 14:52
9 Max KANTER (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 14:53
10 Daan HOOLE (SEG RACING ACADEMY) 14:54
11 Jonas VINGEGAARD (TEAM COLOQUICK) 14:56
12 Edoardo AFFINI (SEG RACING ACADEMY) 15:02
13 Tom VERHAEGEN (UNITED CT) 15:03
14 Brent VAN MOER (LOTTO-SOUDAL U23) 15:05
15 Jan MAAS (SEG RACING ACADEMY) 15:05
16 Sébastien GRIGNARD (LOTTO-SOUDAL U23) 15:09
17 Mathijs PAASSCHENS (HOME SOLUTION - SOENENS) 15:12
18 Niklas MÄRKL (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 15:12
19 Florian MAITRE (VENDEE U) 15:12
20 Cedric BEULLENS (EFC - L&R - VULSTEKE) 15:15
Vierde beste tijd voor Sasha WEEMAES (EFC-L&R-Vulsteke): 14'31".
Zijn aangekomen:
Jasper KAESEMANS (PRORACE CT) 16:13
Jean Lou WATRELOT (DUNKERQUE COFIDIS) 15:49
Simon DANIELS (NANO DEVELOPMENT TEAM) 16:28
Emilien VANDERMEERSCH (DUNKERQUE COFIDIS) 15:23
Tweede beste tijd: Ian GARRISON (Hagens Berman Axeon) : 14'25".
Zijn aangekomen:
Jan MAAS (SEG RACING ACADEMY) 15:05
Florian MAITRE (VENDEE U) 15:12
101 renners zijn aangekomen:
1 William BARTA (HAGENS BERMAN AXEON) 14:24
2 Filip MACIEJUK (LEOPARD PRO CYCLING) 14:28
3 Jarno MOBACH (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 14:41
4 Marc HIRSCHI (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 14:50
5 João ALMEIDA (HAGENS BERMAN AXEON) 14:51
6 Mathieu BURGAUDEAU (VENDEE U) 14:52
7 Max KANTER (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 14:53
8 Daan HOOLE (SEG RACING ACADEMY) 14:54
9 Jonas VINGEGAARD (TEAM COLOQUICK) 14:56
10 Edoardo AFFINI (SEG RACING ACADEMY) 15:02
11 Tom VERHAEGEN (UNITED CT) 15:03
12 Brent VAN MOER (LOTTO-SOUDAL U23) 15:05
13 Sébastien GRIGNARD (LOTTO-SOUDAL U23) 15:09
14 Mathijs PAASSCHENS (HOME SOLUTION - SOENENS) 15:12
15 Niklas MÄRKL (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 15:12
16 Cedric BEULLENS (EFC - L&R - VULSTEKE) 15:15
17 Stan VAN TRICHT (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 15:20
18 Jeroen PATTYN (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 15:22
19 Anthony DEBUY (AGO - AQUA SERVICE) 15:24
20 Jovany VAN OUDENHOVE (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 15:25
21 Ayco BASTIAENS (UNITED CT) 15:27
22 Pit LEYDER (LEOPARD PRO CYCLING) 15:28
23 Joey WALKER (TEAM WIGGINS) 15:29
24 Michael RICE (HAGENS BERMAN AXEON) 15:29
25 Tuur DEPREZ (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 15:30
26 Angel FUENTES PANIEGO (BAQUE IDEUS BH) 15:34
27 Julius JOHANSEN (TEAM COLOQUICK) 15:34
28 Anders HARDAHL (TEAM COLOQUICK) 15:37
29 Dylan KERFOOT-ROBSON (TEAM WIGGINS) 15:40
30 Charles QUARTERMAN (LEOPARD PRO CYCLING) 15:42
31 Robin FROIDEVAUX (AKROS - RENFER SA) 15:44
32 Feddrik LAUWENS (PRORACE CT) 15:44
33 Markus WILDAUER (TIROL CYCLING TEAM) 15:46
34 Rémi CARA (CRABBE - CC CHEVIGNY) 15:48
35 Matthew TEGGART (TEAM WIGGINS) 15:48
36 Sander RIETJENS (PRORACE CT) 15:49
37 Jens DU FOUR (UNITED CT) 15:50
38 Tomas PETIT (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON) 15:51
39 Valentin FERRON (VENDEE U) 15:51
40 Giorgios STAVRAKAKIS (SEG RACING ACADEMY) 15:53
41 Justin PAROZ (AKROS - RENFER SA) 15:53
42 Mario SPENGLER (LEOPARD PRO CYCLING) 15:54
43 Loran CASSAERT (LOTTO-SOUDAL U23) 15:55
44 Mathias Alexander E. LARSEN (TEAM COLOQUICK) 15:56
45 Quentin VENNER (CRABBE - CC CHEVIGNY) 16:01
46 Adrien HOUBBEN (CRABBE - CC CHEVIGNY) 16:03
47 Andreas ANDERSSON (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON) 16:04
48 Ugo DANGELO (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON) 16:05
49 Rasmus Bøgh WALLIN (TEAM COLOQUICK) 16:06
50 Valentin TABELLION (VENDEE U) 16:08
51 Tobias BAYER (TIROL CYCLING TEAM) 16:09
52 Jari SNYERS (NANO DEVELOPMENT TEAM) 16:09
53 Jens BOUTS (PRORACE CT) 16:10
54 Gordian BANZER (AKROS - RENFER SA) 16:11
55 Steven MOONS (UNITED CT) 16:12
56 Shayne PRUVOOST (HOME SOLUTION - SOENENS) 16:15
57 Jacob RELAES (EFC - L&R - VULSTEKE) 16:15
58 Marco FRIEDRICH (TIROL CYCLING TEAM) 16:17
59 Daniel KNAPP (TIROL CYCLING TEAM) 16:17
60 Killyan HOUCKE (DUNKERQUE COFIDIS) 16:18
61 Martin Alexander SALMON (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 16:19
62 Maxime DE POORTER (EFC - L&R - VULSTEKE) 16:19
63 Wesley VERCAMST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 16:23
64 Yoni LAGNEAUX (BAGUET-MIBA) 16:24
65 Tim DE GREEF (NANO DEVELOPMENT TEAM) 16:27
66 Dylan DAME (DANNYJI CT) 16:27
67 Lucas CORNETTE (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 16:28
68 Minne VERBOOM (SEG RACING ACADEMY) 16:28
69 Michiel VAN HAUWERMEIREN (HOME SOLUTION - SOENENS) 16:29
70 Glenn DE KEE (BAGUET-MIBA) 16:31
71 Celestin LEYMAN (EFC - L&R - VULSTEKE) 16:34
72 Hugo DE WINTER (CRABBE - CC CHEVIGNY) 16:35
73 Dries VASTMANS (NANO DEVELOPMENT TEAM) 16:37
74 Eric VOIGT (BAGUET-MIBA) 16:38
75 Tom VAN VUCHELEN (AGO - AQUA SERVICE) 16:40
76 Robin ROSSEEUW (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 16:42
77 Alexander SALBY (TEAM COLOQUICK) 16:49
78 Arne BAUTERS (NANO DEVELOPMENT TEAM) 16:50
79 Brent GOVAERTS (MEUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA) 16:52
80 Igor COURTENS (MAUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA) 16:52
81 Bo GODART (UNITED CT) 16:53
82 Jonas DÖRING (AKROS - RENFER SA) 16:56
83 Jari CLAUWAERT (BAGUET-MIBA) 16:58
84 Kamiel BONNEU (HOME SOLUTION - SOENENS) 17:01
85 Manuel PORZNER (TIROL CYCLING TEAM) 17:01
86 Jose Luciano MARTINEZ RONCONI (BAQUE IDEUS BH) 17:02
87 Oier IBARGUREN ECHEVERRIA (BAQUE IDEUS BH) 17:09
88 Diederik PEMEN (PRORACE CT) 17:10
89 Alfdan DE DECKER (LOTTO-SOUDAL U23) 17:10
90 Raphaël GAREZ (VENDEE U) 17:22
91 Marvyn DELVART (DUNKERQUE COFIDIS) 17:25
92 Rémi BELOT (CRABBE - CC CHEVIGNY) 17:29
93 Wouter VAN ENDE (BAGUET-MIBA) 17:37
94 Valentin LEFEVER (MEUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA) 17:42
95 Aäron VERVAEKE (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 17:43
96 Glenn LOENDERS (UNITED CT) 17:46
97 Loeka VERDONCK (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 17:46
98 Wouter VERHULST (MEUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA) 17:48
99 Miguel Angel FERNANDEZ RUIZ (BAQUE IDEUS BH) 17:50
100 Maxim CAPPELLE (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 18:51
101 Tibo NEVENS (HOME SOLUTION - SOENENS) 20:24101 coureurs sont arrivés :
1 William BARTA (HAGENS BERMAN AXEON) 14:24
2 Filip MACIEJUK (LEOPARD PRO CYCLING) 14:28
3 Jarno MOBACH (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 14:41
4 Marc HIRSCHI (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 14:50
5 João ALMEIDA (HAGENS BERMAN AXEON) 14:51
6 Mathieu BURGAUDEAU (VENDEE U) 14:52
7 Max KANTER (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 14:53
8 Daan HOOLE (SEG RACING ACADEMY) 14:54
9 Jonas VINGEGAARD (TEAM COLOQUICK) 14:56
10 Edoardo AFFINI (SEG RACING ACADEMY) 15:02
11 Tom VERHAEGEN (UNITED CT) 15:03
12 Brent VAN MOER (LOTTO-SOUDAL U23) 15:05
13 Sébastien GRIGNARD (LOTTO-SOUDAL U23) 15:09
14 Mathijs PAASSCHENS (HOME SOLUTION - SOENENS) 15:12
15 Niklas MÄRKL (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 15:12
16 Cedric BEULLENS (EFC - L&R - VULSTEKE) 15:15
17 Stan VAN TRICHT (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 15:20
18 Jeroen PATTYN (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 15:22
19 Anthony DEBUY (AGO - AQUA SERVICE) 15:24
20 Jovany VAN OUDENHOVE (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 15:25
21 Ayco BASTIAENS (UNITED CT) 15:27
22 Pit LEYDER (LEOPARD PRO CYCLING) 15:28
23 Joey WALKER (TEAM WIGGINS) 15:29
24 Michael RICE (HAGENS BERMAN AXEON) 15:29
25 Tuur DEPREZ (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 15:30
26 Angel FUENTES PANIEGO (BAQUE IDEUS BH) 15:34
27 Julius JOHANSEN (TEAM COLOQUICK) 15:34
28 Anders HARDAHL (TEAM COLOQUICK) 15:37
29 Dylan KERFOOT-ROBSON (TEAM WIGGINS) 15:40
30 Charles QUARTERMAN (LEOPARD PRO CYCLING) 15:42
31 Robin FROIDEVAUX (AKROS - RENFER SA) 15:44
32 Feddrik LAUWENS (PRORACE CT) 15:44
33 Markus WILDAUER (TIROL CYCLING TEAM) 15:46
34 Rémi CARA (CRABBE - CC CHEVIGNY) 15:48
35 Matthew TEGGART (TEAM WIGGINS) 15:48
36 Sander RIETJENS (PRORACE CT) 15:49
37 Jens DU FOUR (UNITED CT) 15:50
38 Tomas PETIT (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON) 15:51
39 Valentin FERRON (VENDEE U) 15:51
40 Giorgios STAVRAKAKIS (SEG RACING ACADEMY) 15:53
41 Justin PAROZ (AKROS - RENFER SA) 15:53
42 Mario SPENGLER (LEOPARD PRO CYCLING) 15:54
43 Loran CASSAERT (LOTTO-SOUDAL U23) 15:55
44 Mathias Alexander E. LARSEN (TEAM COLOQUICK) 15:56
45 Quentin VENNER (CRABBE - CC CHEVIGNY) 16:01
46 Adrien HOUBBEN (CRABBE - CC CHEVIGNY) 16:03
47 Andreas ANDERSSON (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON) 16:04
48 Ugo DANGELO (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON) 16:05
49 Rasmus Bøgh WALLIN (TEAM COLOQUICK) 16:06
50 Valentin TABELLION (VENDEE U) 16:08
51 Tobias BAYER (TIROL CYCLING TEAM) 16:09
52 Jari SNYERS (NANO DEVELOPMENT TEAM) 16:09
53 Jens BOUTS (PRORACE CT) 16:10
54 Gordian BANZER (AKROS - RENFER SA) 16:11
55 Steven MOONS (UNITED CT) 16:12
56 Shayne PRUVOOST (HOME SOLUTION - SOENENS) 16:15
57 Jacob RELAES (EFC - L&R - VULSTEKE) 16:15
58 Marco FRIEDRICH (TIROL CYCLING TEAM) 16:17
59 Daniel KNAPP (TIROL CYCLING TEAM) 16:17
60 Killyan HOUCKE (DUNKERQUE COFIDIS) 16:18
61 Martin Alexander SALMON (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 16:19
62 Maxime DE POORTER (EFC - L&R - VULSTEKE) 16:19
63 Wesley VERCAMST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 16:23
64 Yoni LAGNEAUX (BAGUET-MIBA) 16:24
65 Tim DE GREEF (NANO DEVELOPMENT TEAM) 16:27
66 Dylan DAME (DANNYJI CT) 16:27
67 Lucas CORNETTE (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 16:28
68 Minne VERBOOM (SEG RACING ACADEMY) 16:28
69 Michiel VAN HAUWERMEIREN (HOME SOLUTION - SOENENS) 16:29
70 Glenn DE KEE (BAGUET-MIBA) 16:31
71 Celestin LEYMAN (EFC - L&R - VULSTEKE) 16:34
72 Hugo DE WINTER (CRABBE - CC CHEVIGNY) 16:35
73 Dries VASTMANS (NANO DEVELOPMENT TEAM) 16:37
74 Eric VOIGT (BAGUET-MIBA) 16:38
75 Tom VAN VUCHELEN (AGO - AQUA SERVICE) 16:40
76 Robin ROSSEEUW (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 16:42
77 Alexander SALBY (TEAM COLOQUICK) 16:49
78 Arne BAUTERS (NANO DEVELOPMENT TEAM) 16:50
79 Brent GOVAERTS (MEUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA) 16:52
80 Igor COURTENS (MAUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA) 16:52
81 Bo GODART (UNITED CT) 16:53
82 Jonas DÖRING (AKROS - RENFER SA) 16:56
83 Jari CLAUWAERT (BAGUET-MIBA) 16:58
84 Kamiel BONNEU (HOME SOLUTION - SOENENS) 17:01
85 Manuel PORZNER (TIROL CYCLING TEAM) 17:01
86 Jose Luciano MARTINEZ RONCONI (BAQUE IDEUS BH) 17:02
87 Oier IBARGUREN ECHEVERRIA (BAQUE IDEUS BH) 17:09
88 Diederik PEMEN (PRORACE CT) 17:10
89 Alfdan DE DECKER (LOTTO-SOUDAL U23) 17:10
90 Raphaël GAREZ (VENDEE U) 17:22
91 Marvyn DELVART (DUNKERQUE COFIDIS) 17:25
92 Rémi BELOT (CRABBE - CC CHEVIGNY) 17:29
93 Wouter VAN ENDE (BAGUET-MIBA) 17:37
94 Valentin LEFEVER (MEUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA) 17:42
95 Aäron VERVAEKE (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 17:43
96 Glenn LOENDERS (UNITED CT) 17:46
97 Loeka VERDONCK (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 17:46
98 Wouter VERHULST (MEUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA) 17:48
99 Miguel Angel FERNANDEZ RUIZ (BAQUE IDEUS BH) 17:50
100 Maxim CAPPELLE (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 18:51
101 Tibo NEVENS (HOME SOLUTION - SOENENS) 20:24
Zijn aangekomen:
Jari SNYERS (NANO DEVELOPMENT TEAM) 16:09
Dylan KERFOOT-ROBSON (TEAM WIGGINS) 15:40
Feddrik LAUWENS (PRORACE CT) 15:44
Tom VERHAEGEN (UNITED CT) 15:03
Stan VAN TRICHT (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 15:20
Daan HOOLE (SEG RACING ACADEMY) 14:54
Derde beste tijd voor Jarno MOBACH (Development Team Sunweb): 14'41".
Zijn zonet aangekomen:
Max KANTER (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 14:53
Angel FUENTES PANIEGO (BAQUE IDEUS BH) 15:34
Rasmus Bøgh WALLIN (TEAM COLOQUICK) 16:06
Edoardo AFFINI (SEG RACING ACADEMY) 15:02
Tuur DEPREZ (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 15:30
Brent VAN MOER (LOTTO-SOUDAL U23) 15:05
Marc HIRSCHI (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 14:50
Matthew TEGGART (TEAM WIGGINS) 15:48
Niklas MÄRKL (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 15:12
Actuellement Tibo NEVENS (Home Solution-Soenens) et Maxim CAPPELLE (De Molenspurters Meulebeke) sont hors-délais. Le délai est fixé à 18' si le meilleur temps ne s'améliore pas.
Nieuwe beste tijd voor Hagens Berman-Axeon en William BARTA: 14'24".
Huidige top 20:
1 Filip MACIEJUK (LEOPARD PRO CYCLING) 14:28
2 João ALMEIDA (HAGENS BERMAN AXEON) 14:51
3 Mathieu BURGAUDEAU (VENDEE U) 14:52
4 Max KANTER (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 14:53
5 Jonas VINGEGAARD (TEAM COLOQUICK) 14:56
6 Sébastien GRIGNARD (LOTTO-SOUDAL U23) 15:09
7 Mathijs PAASSCHENS (HOME SOLUTION - SOENENS) 15:12
8 Cedric BEULLENS (EFC - L&R - VULSTEKE) 15:15
9 Jeroen PATTYN (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 15:22
10 Anthony DEBUY (AGO - AQUA SERVICE) 15:24
11 Jovany VAN OUDENHOVE (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 15:25
12 Ayco BASTIAENS (UNITED CT) 15:27
13 Pit LEYDER (LEOPARD PRO CYCLING) 15:28
14 Joey WALKER (TEAM WIGGINS) 15:29
15 Michael RICE (HAGENS BERMAN AXEON) 15:29
16 Angel FUENTES PANIEGO (BAQUE IDEUS BH) 15:34
17 Anders HARDAHL (TEAM COLOQUICK) 15:37
18 Charles QUARTERMAN (LEOPARD PRO CYCLING) 15:42
19 Robin FROIDEVAUX (AKROS - RENFER SA) 15:44
20 Markus WILDAUER (TIROL CYCLING TEAM) 15:46
Zijn zonet aangekomen:
Shayne PRUVOOST (HOME SOLUTION - SOENENS) 16:15
Gordian BANZER (AKROS - RENFER SA) 16:11
Jacob RELAES (EFC - L&R - VULSTEKE) 16:15
Justin PAROZ (AKROS - RENFER SA) 15:53
Jens DU FOUR (UNITED CT) 15:50
Anthony DEBUY (AGO - AQUA SERVICE) 15:24
Cedric BEULLENS (EFC - L&R - VULSTEKE) 15:15
Beste tijd voor Filip MACIEJUK (Leopard Pro Cycling) : 14'28" !
Tweede beste tijd voor de Fransman Mathieu BURGAUDEAU (Vendée U). Hij is tweede: 14:52.
Zijn zonet aangekomen:
Anders HARDAHL (TEAM COLOQUICK) 15:37
Celestin LEYMAN (EFC - L&R - VULSTEKE) 16:34
Ayco BASTIAENS (UNITED CT) 15:27
Michael RICE (HAGENS BERMAN AXEON) 15:29
Sander RIETJENS (PRORACE CT) 15:49
Loran CASSAERT (LOTTO-SOUDAL U23) 15:55
Huidige top 15 :
1 João ALMEIDA (HAGENS BERMAN AXEON) 14:51
2 Jonas VINGEGAARD (TEAM COLOQUICK) 14:56
3 Sébastien GRIGNARD (LOTTO-SOUDAL U23) 15:09
4 Mathijs PAASSCHENS (HOME SOLUTION - SOENENS) 15:12
5 Jeroen PATTYN (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 15:22
6 Jovany VAN OUDENHOVE (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 15:25
7 Pit LEYDER (LEOPARD PRO CYCLING) 15:28
8 Joey WALKER (TEAM WIGGINS) 15:29
9 Anders HARDAHL (TEAM COLOQUICK) 15:37
10 Charles QUARTERMAN (LEOPARD PRO CYCLING) 15:42
11 Robin FROIDEVAUX (AKROS - RENFER SA) 15:44
12 Markus WILDAUER (TIROL CYCLING TEAM) 15:46
13 Rémi CARA (CRABBE - CC CHEVIGNY) 15:48
14 Tomas PETIT (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON) 15:51
15 Valentin FERRON (VENDEE U) 15:51
Beste tijd voor João ALMEIDA (Hagens Berman Axeon): 14'51".
Zijn aangekomen:
Steven MOONS (UNITED CT) 16:12
Jeroen PATTYN (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 15:22
Nieuwe beste tijd voor Jonas Vingegaard RASMUSSEN (Team ColoQuick): 14'56".
Beste eindtijd voor Sébastien GRIGNARD (Lotto-Soudal U23) : 15'09"
Tijd van Valentin FERRON (Vendée U) : 15'51".
Ook aangekomen :
Jens BOUTS (PRORACE CT) 16:10
Giorgios STAVRAKAKIS (SEG RACING ACADEMY) 15:53
Ze zijn ook aangekomen:
Alfdan DE DECKER (LOTTO-SOUDAL U23) 17:10
Maxime DE POORTER (EFC - L&R - VULSTEKE) 16:19
Wesley VERCAMST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 16:23
Alexander SALBY (TEAM COLOQUICK) 16:49
Yoni LAGNEAUX (BAGUET-MIBA) 16:24
Valentin TABELLION (VENDEE U) 16:08
Voorlopige top 10:
1 Mathijs PAASSCHENS (HOME SOLUTION - SOENENS) 15:12
2 Jovany VAN OUDENHOVE (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 15:25
3 Pit LEYDER (LEOPARD PRO CYCLING) 15:28
4 Joey WALKER (TEAM WIGGINS) 15:29
5 Charles QUARTERMAN (LEOPARD PRO CYCLING) 15:42
6 Robin FROIDEVAUX (AKROS - RENFER SA) 15:44
7 Markus WILDAUER (TIROL CYCLING TEAM) 15:46
8 Rémi CARA (CRABBE - CC CHEVIGNY) 15:48
9 Tomas PETIT (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON) 15:51
10 Mathias Alexander E. LARSEN (TEAM COLOQUICK) 15:56
Zijn zonet aangekomen :
Dries VASTMANS (NANO DEVELOPMENT TEAM) 16:37
Adrien HOUBBEN (CRABBE - CC CHEVIGNY) 16:03
Rémi CARA (CRABBE - CC CHEVIGNY) 15:48
Robin FROIDEVAUX (AKROS - RENFER SA) 15:44
Eric VOIGT (BAGUET-MIBA) 16:38
Derde best tijd voor Pit LEYDER (Leopard Pro Cycling): 15'28".
Huidige klassement:
1 Mathijs PAASSCHENS (HOME SOLUTION - SOENENS) 15:12
2 Jovany VAN OUDENHOVE (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK) 15:25
3 Charles QUARTERMAN (LEOPARD PRO CYCLING) 15:42
4 Markus WILDAUER (TIROL CYCLING TEAM) 15:46
5 Tomas PETIT (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON) 15:51
6 Mathias Alexander E. LARSEN (TEAM COLOQUICK) 15:56
7 Quentin VENNER (CRABBE - CC CHEVIGNY) 16:01
8 Andreas ANDERSSON (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON) 16:04
9 Ugo DANGELO (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON) 16:05
10 Tobias BAYER (TIROL CYCLING TEAM) 16:09
11 Marco FRIEDRICH (TIROL CYCLING TEAM) 16:17
12 Daniel KNAPP (TIROL CYCLING TEAM) 16:17
13 Killyan HOUCKE (DUNKERQUE COFIDIS) 16:18
14 Martin Alexander SALMON (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 16:19
15 Tim DE GREEF (NANO DEVELOPMENT TEAM) 16:27
16 Dylan DAME (DANNYJI CT) 16:27
17 Lucas CORNETTE (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 16:28
18 Minne VERBOOM (SEG RACING ACADEMY) 16:28
19 Michiel VAN HAUWERMEIREN (HOME SOLUTION - SOENENS) 16:29
20 Glenn DE KEE (BAGUET-MIBA) 16:31
21 Hugo DE WINTER (CRABBE - CC CHEVIGNY) 16:35
22 Tom VAN VUCHELEN (AGO - AQUA SERVICE) 16:40
23 Robin ROSSEEUW (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 16:42
24 Arne BAUTERS (NANO DEVELOPMENT TEAM) 16:50
25 Brent GOVAERTS (MEUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA) 16:52
26 Igor COURTENS (MAUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA) 16:52
27 Bo GODART (UNITED CT) 16:53
28 Jonas DÖRING (AKROS - RENFER SA) 16:56
29 Jari CLAUWAERT (BAGUET-MIBA) 16:58
30 Kamiel BONNEU (HOME SOLUTION - SOENENS) 17:01
31 Manuel PORZNER (TIROL CYCLING TEAM) 17:01
32 Jose Luciano MARTINEZ RONCONI (BAQUE IDEUS BH) 17:02
33 Oier IBARGUREN ECHEVERRIA (BAQUE IDEUS BH) 17:09
34 Diederik PEMEN (PRORACE CT) 17:10
35 Raphaël GAREZ (VENDEE U) 17:22
36 Marvyn DELVART (DUNKERQUE COFIDIS) 17:25
37 Rémi BELOT (CRABBE - CC CHEVIGNY) 17:29
38 Wouter VAN ENDE (BAGUET-MIBA) 17:37
39 Valentin LEFEVER (MEUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA) 17:42
40 Aäron VERVAEKE (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 17:43
41 Glenn LOENDERS (UNITED CT) 17:46
42 Loeka VERDONCK (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 17:46
43 Wouter VERHULST (MEUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA) 17:48
44 Miguel Angel FERNANDEZ RUIZ (BAQUE IDEUS BH) 17:50
45 Maxim CAPPELLE (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 18:51
46 Tibo NEVENS (HOME SOLUTION - SOENENS) 20:24
Nieuwe beste tijd voor Mathijs PAASSCHENS (Home Solution-Soenens): 15'12".
Nieuwe beste tijd : Jovany VAN OUDENHOVE (VL Technics-Experza-Abutriek): 15'25".
Ze zijn ook aangekomen:
Manuel PORZNER (TIROL CYCLING TEAM) 17:01
Tibo NEVENS (HOME SOLUTION - SOENENS) 20:24
Tobias BAYER (TIROL CYCLING TEAM) 16:09
Killyan HOUCKE (DUNKERQUE COFIDIS) 16:18
Tom VAN VUCHELEN (AGO - AQUA SERVICE) 16:40
Martin Alexander SALMON (DEVELOPMENT TEAM SUNWEB) 16:19
Zijn zonet aangekomen:
Brent GOVAERTS (MEUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA) 16:52
Arne BAUTERS (NANO DEVELOPMENT TEAM) 16:50
Loeka VERDONCK (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 17:46
Aäron VERVAEKE (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 17:43
Jose Luciano MARTINEZ RONCONI (BAQUE IDEUS BH) 17:02
Minne VERBOOM (SEG RACING ACADEMY) 16:28
Nieuwe beste tijd voor Charlie QUARTERMAN (Leopard Pro Cycling): 15'42".
Voorlopige eindstand :
1 Markus WILDAUER (TIROL CYCLING TEAM) 15:46
2 Andreas ANDERSSON (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON) 16:04
3 Ugo DANGELO (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON) 16:05
4 Marco FRIEDRICH (TIROL CYCLING TEAM) 16:17
5 Daniel KNAPP (TIROL CYCLING TEAM) 16:17
6 Tim DE GREEF (NANO DEVELOPMENT TEAM) 16:27
7 Lucas CORNETTE (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 16:28
8 Robin ROSSEEUW (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 16:42
9 Jonas DÖRING (AKROS - RENFER SA) 16:56
10 Jari CLAUWAERT (BAGUET-MIBA) 16:58
11 Kamiel BONNEU (HOME SOLUTION - SOENENS) 17:01
12 Diederik PEMEN (PRORACE CT) 17:10
13 Raphaël GAREZ (VENDEE U) 17:22
14 Marvyn DELVART (DUNKERQUE COFIDIS) 17:25
15 Rémi BELOT (CRABBE - CC CHEVIGNY) 17:29
16 Valentin LEFEVER (MEUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA) 17:42
17 Glenn LOENDERS (UNITED CT) 17:46
18 Wouter VERHULST (MEUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA) 17:48
19 Miguel Angel FERNANDEZ RUIZ (BAQUE IDEUS BH) 17:50
20 Maxim CAPPELLE (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 18:51
Beste tijd voor Markus WILDAUER (Tirol Cycling Team): 15'46".
Ze zijn zonet aangekomen:
Jari CLAUWAERT (BAGUET-MIBA) 16:58
Wouter VERHULST (MEUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA) 17:48
Lucas CORNETTE (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 16:28
Glenn LOENDERS (UNITED CT) 17:46
Tijd van de eerste 10 renners :
1 Andreas ANDERSSON (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON) 16:04
2 Ugo DANGELO (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON) 16:05
3 Tim DE GREEF (NANO DEVELOPMENT TEAM) 16:27
4 Robin ROSSEEUW (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 16:42
5 Jonas DÖRING (AKROS - RENFER SA) 16:56
6 Kamiel BONNEU (HOME SOLUTION - SOENENS) 17:01
7 Rémi BELOT (CRABBE - CC CHEVIGNY) 17:29
8 Valentin LEFEVER (MEUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA) 17:42
9 Miguel Angel FERNANDEZ RUIZ (BAQUE IDEUS BH) 17:50
10 Maxim CAPPELLE (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 18:51
Beste tijd voor Andreas ANDERSSON (T.Palm) : 16'04".
De 4 eerste renners :
1 Ugo DANGELO (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON) 16:05
2 Tim DE GREEF (NANO DEVELOPMENT TEAM) 16:27
3 Valentin LEFEVER (MEUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA) 17:42
4 Maxim CAPPELLE (MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 18:51
Tijd van Valentin LEFEVER (Meubelen Gaverzicht - Glascentra CT): 17'42".
Profil van de tijdrit
In deze tijdrit van 9,7 km zijn er twee beklimmingen : la Côte de la Croisette en le Beau Site.
Nog 2km te gaan voor Valentin Lefever.
Voorbeschouwing in het Frans van de tijdrit met Sébastien GRIGNARD (Lotto-Soudal U23)
Ze zijn al vertrokken :
- Valentin LEFEVER (MEUBELEN GAVERZICHT GLASCENTRA)
- Maxim CAPPELLE (MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
- Tim DE GREEF (NANO DEVELOPMENT TEAM)
- Ugo DANGELO (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON)
- Rémi BELOT (CRABBE - CC CHEVIGNY)
- Andreas ANDERSSON (T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON)
- Kamiel BONNEU (HOME SOLUTION - SOENENS)
-Miguel Angel FERNANDEZ RUIZ (BAQUE IDEUS BH)
Valentin LEFEVER (Meubelen Gaverzicht - Glascentra CT) is vertrokken.
Om 9u15 vertrekt de eerste renner Valentin LEFEVER (Meubelen Gaverzicht - Glascentra CT).
Goedendag en welkom op DirectVelo.com voor het rechtstreekse verslag van deze individuele tijdrit.
Francis Spruyt is ter plaatse om u de koers te laten meebeleven.
Dit rechtstreekse verslag wordt u gepresenteerd door :
- Van Eyck Sport
- Sabma IRC
- Vermarc